baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Klimatyzacja Rodzaj urządzenia

Filtry do klimatyzacji

(128 produktów)

Szeroki wybór filtry oryginalnych i zamiennych do klimatyzacji. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

Filtr powietrza do klimatyzacji DeLonghi TL2279
Filtr powietrza do klimatyzacji DeLonghi NE1668
Filtr powietrza do klimatyzacji Samsung DB9500367B
Filtr powietrza do klimatyzacji Siemens 00435405
Filtr powietrza do klimatyzacji DeLonghi TL2366
Filtr powietrza do klimatyzacji Bosch 00443712
Filtr węglowy do klimatyzacji Gaggenau 00299216
Filtr powietrza do klimatyzacji Samsung DB6301665G
Filtr powietrza do klimatyzacji Samsung DB6301665F
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Klimatyzacja nie dmucha

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Klimatyzacja nie dmucha

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się