baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Frytkownica Rodzaj urządzenia

Filtry oleju do frytkownic

(163 produktów)

Filtr oleju jest bardzo ważną częścią we frytkownicy. Dzięki niemu nie musisz martwić się o negatywne skutki przygotowywania ulubionych frytek. Ma on za zadanie pochłaniać wszelkie zapachy wydobywające się ze smażenia oraz zbierać opary tłuszczu. Jest wykonany z miękkiego materiału, z dodatkiem węgla aktywnego. Ma prostokątny kształt i ciemny kolor. Znajduje się wewnątrz urządzenia. Bardzo ważna jest regularna wymiana tego filtra, ponieważ zaniedbanie prowadzi do zapchania się części a w efekcie niewłaściwego działania całego urządzenia.

Dostępność
Filtr oleju do frytkownicy 802-02
3590
Wyślemy dziś
Filtr oleju do frytkownicy SS994692
Filtr oleju do frytkownicy XA005000
Filtr oleju do frytkownicy SS793195
Filtr oleju do frytkownicy XA500025
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się