baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Frytkownica Rodzaj urządzenia

Części do frytkownic Kenwood

(24 produktów)

Filtr oleju to jedna z bardziej istotnych części we frytkownicy Kenwood. Ma on za zadanie pochłaniać wszelkie zapachy wydobywające się ze smażenia oraz zbierać opary tłuszczu. To prostokątny kawałek materiału z tworzywa sztucznego w metalowej obudowie. Znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby filtr dokładnie pochłaniał wszelkie zapachy, należy pamiętać o regularnej wymianie.

Dostępność
Powiązane linki:
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się