baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Depilator Rodzaj urządzenia

Głowice do depilatorów

(151 produktów)

Poniżej zestawiono głowice oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do depilatorów. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Dostępność
Głowica tnąca do depilatora Braun Silk Epil 3 67030086
3290
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 1590
Głowica tnąca do depilatora Braun 67091035
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Głowice do depilatora

głowice do depilatorów

Depilatory, trymery, strzyżarki są jednym z wielu urządzeń do pielęgnacji ciała. Jak się okazuje nie tylko sięgają po nie kobiety, ale również mężczyźni. Dbanie o brodę, depilacja pach, torsu już nikogo nie dziwi w dzisiejszych czasach. Chcemy być atrakcyjni i czuć się dobre we własnej skórze. Odpowiednie wyposażenie gwarantuje bezpieczne usuwanie włosów z całego ciała, bez wrastania ich w skórę. Do tego celu służą głowice depilujące, przycinające włosy, wygładzające oraz głowice laserowe.

Zazwyczaj potrzeba wymiany głowicy wynika w momencie, gdy zaczyna zacinać się na skórze i szarpie za włoski. Do tego dochodzi ból i pieczenie. Problem z obracaniem się głowicy podczas pracy depilatora to druga usterka, którą możemy spotkać w trakcie eksploatacji urządzenia. Na szczęście głowice do depilatorów są wymienne i praktycznie w każdym modelu możemy wymienić samodzielnie. Najpopularniejsze marki depilatorów to Philips, Braun, Babyliss. Wiele z nich jest bezprzewodowych, czyli bez kabla zasilającego, co jest bardzo wygodne, ponieważ można używać go wszędzie, gdzie potrzebujesz i nie trzeba stać przy kontakcie.

Do trwałego usuwania włosków służą depilatory laserowe. Wykorzystują wiązkę laseru, w pełni bezpieczną dla skóry. Laser generowany jest przez lampę. To najdroższe rozwiązanie do depilacji, ale zyskuje coraz większą rzeszę fanów, ponieważ nowe włoski odrastają słabsze i szybko ścierają się. Warto pamiętać, że urządzenie będzie najefektywniejsze, gdy depilujemy ciemny włos. W przypadku jasnego owłosienia ta technologia może nie zadziałać i stracimy tylko pieniądze.

Słaba kawa w ekspresie – przyczyny problemu

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Słaba kawa w ekspresie – przyczyny problemu

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się