Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do depilatorów

(1 040 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do depilatorów. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Ogromna moc reklamy

Pojawienie się depilatorów praktycznie nie zostało odnotowane w historii. Początkowe modele przeznaczone do usuwania owłosienia z miejsc innych niż głowa, powstały w roku 1940 i nazywane były po prostu "golarkami dla kobiet". I w istocie tym właśnie były, gdyż zabieg polegał na ścięciu, a nie wyrwaniu włosów.

Depilator

Jako pierwsi na problem usuwania niechcianych włosów z nóg kobiet uwagę zwrócili inżynierowie z firmy Remington, jednak spektakularnego sukcesu nie osiągnięto. Choć moda na depilację pojawiła się o wiele wcześniej, bo w starożytności, to na okres średniowiecza depilację porzucono. Zgodnie z religią chrześcijańską kobieta musiała zakrywać każdą część swojego ciała ubraniem. Za nadmierne epatowanie nagą skórą groziło uznanie za bezbożnicę i kara śmierci.

Zwyczaj depilacji powrócił w wielkim stylu w roku 1915, kiedy to w amerykańskim czasopiśmie ukazano młodą kobietę w letnim ubraniu i ogolonymi pachami. Podpis pod zdjęciem brzmiał: "letnia sukienka i współczesny taniec w połączeniu wymagają usuwania zbędnych włosów". Obecnie znanych jest kilkanaście metod depilacji z podziałem na czas zachowania gładkiej skóry oraz metodę usuwania włosków. Trwała depilacja wymaga użycia metody laserowej, IPL (Intense Pulsed Light) lub ELOS (Electro - Optical Synergy). Wraz z wprowadzeniem tych technik wyszczególniono proces epilacji, czyli usunięcia włosa wraz z częściami ukrytymi w skórze właściwej. Depilacją natomiast określa się usunięcie wszystkich elementów włosa powyżej powierzchni skóry.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
Folia tnąca do golarki Braun 67091062
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
Głowica depilująca Braun do depilatora 81719648
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
Ostrze Braun do depilatora 67091035
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
Głowica tnąca Philips do depilatora 422203631431
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
Głowica tnąca Philips do depilatora 422203631321
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
Ostrze do depilatora Silk-epil 3, 5 typ: 5317, 5320, 5319, 5396 Braun 67030086
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
Folia tnąca do depilatora Philips 420303593061
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Osłona głowicy Braun do depilatora 81578954
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Głowica tnąca Braun do depilatora 81719636
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Głowica depilująca Braun do depilatora 81555552
Głowica tnąca Braun do depilatora 81719635
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Akumulator Braun do depilatora 67030922
Nasadka startowa Braun do depilatora 81719652
1090
Wyślemy dziś
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Sprężyna Braun do depilatora 67030392
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Pierwsze depilatory powstały już w latach 80. Jednak dopiero w ostatnim dziesięcioleciu zdobyły powszechną popularność. Wiemy jak ważna i pracochłonna jest praca nad usuwaniem zbędnego owłosienia. Depilator jest nieodłączną częścią funkcjonowania większości kobiet. Dzięki niemu pozbywamy się niepożądanego owłosienia z preferowanych części ciała wraz z cebulkami włosów pozostawiając gładkość skóry na długi czas. To wspaniała alternatywa dla powszechnie stosowanych plastikowych maszynek do golenia, po użyciu których włosy są jednak twardsze, szorstkie, tworzące u wielu osób podrażnienia podczas odrastania. Depilator elektryczny to urządzenie, które składa się z korpusu oraz z głowicy . Może być zbudowana z głowic zawierających pęsety (nadają się do rzadkich włosów, im ich większa ilość na głowicy tym praca jest szybsza oraz dokładniejsza) bądź dyski (mogą być ceramiczne bądź metalowe, metalowe mogą jednak spowodować reakcję alergiczną). Ich budowa jest różnorodna. Praktykantki mają świadomość, iż depilacja czasem może być bardzo nieprzyjemną czynnością, jednak producenci dbając o komfort stosowania tych urządzeń co jakiś czas wychodzą naprzód oczekiwaniom stwarzając kobietom wiele udogodnień. Są nimi np. nasadki chłodzące, nasadki peelingujące, nasadki masująco-relaksujące. Oprócz części do depilatorów elektrycznych można również znaleźć golarki elektryczne oraz ich głowice, ale i bardzo przydatne żele chłodzące, chusteczki, które zmniejszą podrażnienie po dokonaniu depilacji. North.pl prezentuje części do depilatorów, golarek oraz inne akcesoria pochodzące od producentów takich jak: Babyliss, Braun, Calor, Grundig, Panasonic, Philips, Remington, Rowenta, Tefal.

Nie działa No Frost w lodówce

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top