baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Uszczelki noży do blenderów

(53 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne uszczelki noży do blenderów. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

Uszczelka noża do blendera Tefal MS-0A11389
Uszczelka noża do blendera Tefal MS-651390
Uszczelka noża do blendera Zelmer 00755921
Uszczelka noża do blendera Tefal MS-651451
Uszczelka noża do blendera Tefal MS-0A11816
Uszczelka noża do blendera AEG 4071332268
Uszczelka noża do blendera Zelmer 12000225
Uszczelka noża do blendera Kenwood KW715611
Uszczelka noża do blendera Smeg 754132379
Uszczelka noża do blendera Kenwood KW716034
Uszczelka noża do blendera Kenwood KW716128
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Nie działa blender ręczny

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa blender ręczny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się