baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Sprzęgła silnika do blenderów

(47 produktów)

Szeroki wybór sprzęgła silnika oryginalnych i zamiennych do blenderów. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz zaplanować naprawę popsutego sprzętu w domu, a nie wiesz ile Ci to zajmie? Specjalnie dla Ciebie podaliśmy przybliżony czas wymiany określonej części.

Kategoria części:
Dostępność
Sprzęgło silnika do blendera Zelmer 12003311
Sprzęgło silnika do blendera Gorenje 534819
Sprzęgło silnika do blendera Zelmer 12001116
Sprzęgło silnika do blendera Braun 64184626
Sprzęgło silnika do blendera Smeg 694170828
Sprzęgło silnika do blendera Kenwood KW685551
Sprzęgło silnika do blendera Braun 7322310994
Sprzęgło silnika do blendera Magimix 505665
Sprzęgło silnika do blendera GORENJE 579405
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie działa blender ręczny

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa blender ręczny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się