baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Pojemniki do blenderów

(485 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne pojemniki do blenderów. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Pojemnik do blendera Tefal MS651386
Pojemnik do blendera Tefal MS651060
Pojemnik do blendera Tefal MS650946
Pojemnik do blendera Bosch 11018279
Pojemnik do blendera Bosch 00465692
Pojemnik minirozdrabniacza (bez noży) do blendera Philips 996510062425
Pojemnik do blendera DELONGHI KW717029
Pojemnik do blendera GROUPE SEB MS651802
Pojemnik do blendera Tefal MS651724
Butelka do blendera Tefal XF1B1066
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie działa blender ręczny

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa blender ręczny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się