baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Kielichy do blenderów

(393 produktów)

Poniżej zestawiono kielichy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do blenderów. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Pojemnik do blendera Tefal MS651386
Pojemnik do blendera Tefal MS651060
Pojemnik do blendera Bosch 11018279
Pojemnik do blendera Tefal MS650946
Pojemnik do blendera Bosch 00465692
Pojemnik do blendera DELONGHI KW717029
Pojemnik do blendera GROUPE SEB MS651802
Pojemnik do blendera Tefal MS651724
Pojemnik do blendera Philips 300005143401
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie działa blender ręczny

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa blender ręczny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się