Zawiasy drzwi (lewy, prawy) - zestaw do zmywarki Electrolux EEM48321L
Zawiasy drzwi (lewy, prawy) - zestaw do zmywarki Electrolux EEM48321L
Indeks: JDG-DQ-C2MD-9ZPUwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.
Zobacz wszystkie pasujące części
| Instrukcja wymiany: | Jak wymienić zawiasy w zmywarce? |
|---|---|
| Trudność naprawy: |
|
| Indeks: | JDG-DQ-C2MD-9ZP |
| Strona: | lewy, prawy |
| Nazwa produktu: | Zawiasy do drzwi |
| Zobacz również: | |
| Producent: | Electrolux Appliances AB, PL, Al. Powstańców Śląskich 26, Kraków, www.electrolux.com, |
Opinie:
Zawiasy musiałem wymienić z powodu pęknięcia plastikowego elementu, do którego mocuje się front drzwi. Gdyby nie to pęknięcie, zawiasy prawdopodobnie służyłyby do końca żywota zmywarki.
Mały wysiłek, a zmywarka jeszcze posłuży nam kilka lat. Po naprawie, zmywarka myje na całego. Wszystko pasuje do siebie jak należy.
U nas zmywarka to podstawa. Szybko poszło a radość ogromna. Wszystkie podzespoły są oryginalne.
Moje ręce mogą odpocząć od zmywania i płynu. Elementy są wysokiej jakości i pasują perfekcyjnie. Naprawa szybsza niż nowy zakup, zdecydowanie.
Naczynia znowu są czyste i wyparzone. Ulga dla całej rodziny, zmywarka znowu nas wyręcza. Naprawa poszła bardzo sprawnie. Asortyment jest najwyższej jakości. Super sprzedawca. Czas realizacji ekspresowy. Polecam!




