baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Grzałka do ekspresu DeLonghi 5513270609

Indeks: 704-KR-2788
Produkt niedostępny
Zamienniki:
Grzałka do ekspresu DeLonghi 5513200799
4090 Wyślemy pojutrze
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Jednym z podstawowych elementów ekspresu do kawy jest grzałka, która ma za zadanie podgrzewać wodę do właściwej temperatury. Awarię sugeruje przede wszystkim zimna lub chłodna kawa, głośne dźwięki dobiegające z urządzenia oraz wydłużony czas pracy. W takim przypadku najczęściej wina leży w nagromadzonych wapiennych osadach, wynikających z rzadkiego odkamieniania ekspresu, jak również w różnego rodzaju zwarciach bądź przerwach w dostawie prądu. To, czy część jest sprawna, można sprawdzić multimetrem albo ocenić wizualnie. Przepalenia i kamień widać na pierwszy rzut oka.

 • Moc: 1000W.   
 • Wymiana grzałki może okazać się nieco problematyczna, ponieważ trzeba będzie rozkręcić ekspres, ale nie jest niewykonalna.  Dzięki tej naprawie urządzenie powróci do sprawności i będzie zawsze gwarantowało oczekiwane, profesjonalne rezultaty parzenia kawy. Pamiętaj, by sprawdzić dokładny model sprzętu na tabliczce znamionowej i na jego podstawie zamówić potrzebne części.

  Parametry 5513270609
  Trudność naprawy:
  Indeks: 704-KR-2788
  Moc: 1000 W
  Numer oryginalny: 5513270609
  Nazwa produktu: Grzałka
  Opinie o produkcie:

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

  Zgadzam się