baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Zabierak bębna do pralki Electrolux 53188954431

Indeks: 730-KT-2386
9090
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zamienniki:
?
Zabierak bębna do pralki AEG
2190 Wyślemy dziś

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Do pralki wkłada się najróżniejsze ubrania, a także inne materiały, takie jak pościele, koce, firany czy ręczniki. Aby tkaniny nie plątały się ze sobą w wielki, poskręcany węzeł, w bębnie znajduje się zaprojektowany przez producenta zabierak. Jego główne zadanie to nieustanne mieszanie ubrań podczas prania. Dzięki temu detergent dociera do materiału w równomierny sposób oraz łatwiej jest go wypłukać i wysuszyć.  

Kształt i mocowanie zabieraka jest specyficzne, a dlatego że to element wysoko eksploatowany, z biegiem czasu może dojść do uszkodzenia. Kiedy zauważysz, że element się połamał lub nie trzyma w odpowiedni sposób, zalecamy dokonać wymiany. Wtedy ubrania na pewno nie ulegną uszkodzeniu. Nowy zabierak dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będzie pasował do urządzenia.

Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się