Kategorie części
zamknij

Koło pasowe 269395 do pralki Gorenje

Indeks: 735-EY-2424
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
Produkt niedostępny ?
Koło pasowe 269395 do pralki Gorenje Koło pasowe 269395 do pralki Gorenje
000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Koło pasowe to niezbędny i bardzo ważny element pralki, umieszczony z tyłu zbiornika. Na nim mocuje się pasek napędowy, który wprawia bęben w ruch. Dzięki tej części urządzenie prawidłowo przeprowadza cykl prania. Kiedy bęben obraca się bez zakłóceń, skutecznie pierze i suszy ubrania. Niestety, ze względu na duże obciążenie oraz częstą eksploatację, koło pasowe może się uszkodzić. Jakie są objawy, świadczące o problemach z jego działaniem? To między innymi nieobracający się lub zacinający bęben, spadający pasek napędowy, hałas lub drżenie urządzenia.

Wymiana tego elementu może sprawić trochę problemów, jednak nie należy do niewykonalnych. Szybka reakcja i naprawa urządzenia zagwarantuje mu długie życie i nie doprowadzi do poważniejszych awarii. Pamiętaj, aby przed zakupem części sprawdzić oznaczenia sprzętu na tabliczce znamionowej.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top