baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Zestaw do pielęgnacji 500ml do suszarki Bosch 00311829

Indeks: 707-RA-2791
Produkt niedostępny
Zamienniki:
00312111 Zestawy środków czyszczących BOSCH/SIEMENS
8490 Wyślemy we wtorek
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Konserwacja to podstawa

Suszarka do ubrań to urządzenie, które znacząco poprawia komfort codziennego życia. Eliminuje potrzebę używania niewygodnych suszarek składanych, a także pozwala wysuszyć wybrane części garderoby szybko i sprawnie. Jednakże tak jak wszystkie inne sprzęty AGD, do bezawaryjnego działania wymaga regularnego czyszczenia oraz prawidłowej konserwacji.

Do jednego z elementów codziennego dbania o suszarkę, należy ochrona bębna. Świetnym rozwiązaniem jest więc zestaw do pielęgnacji, kompatybilny z suszarkami Bosch, Gaggenau i Siemens.

Dostosowany do używania w suszarkach z pompą ciepła. Jeśli chodzi o inne modele, przed użyciem zaleca się skonsultowanie z producentem urządzenia, aby mieć pewność co do zgodności. 

Preparat eliminuje nieprzyjemne zapachy i utrzymuje wnętrze urządzenia w czystości. Usuwa pozostałości po suszeniu, kłaczki i inne zanieczyszczenia.

Bosch zestaw do pielęgnacji suszarki
jak dbać o suszarkę z pompą ciepła?

Cechy produktu do pielęgnacji suszarki

W zestawie znajdują się 4 butelki produktu, po 125 ml każda. Detergentu powinno się używać 2-3 razy do roku, dlatego też wystarczy na długi czas. Świetnie spisze się w przypadku pierwszego użycia urządzenia po długim czasie.

Co więcej, środek pomaga usunąć kłaczki oraz inne zabrudzenia z pojemnika skroplin, które osadzają się tam podczas procesu suszenia.

Zestaw do pielęgnacji do suszarki Bosch/Siemens powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci, a także z dala od źródeł ciepła. Podczas aplikacji zaleca się używanie rękawic ochronnych. 

  • Produkt w pełni oryginalny,
  • Zalecany do stosowania w suszarkach z pompą ciepła ze zintegrowanym programem pielęgnacyjnym (WT7, WT.7, WTXH7, WTU8),
  • Wydajny, profesjonalny oraz gwarantujący oczekiwane rezultaty.
Parametry 00311829
Indeks: 707-RA-2791
Pojemność: 500 ml
Numer oryginalny: 00311829
Ilość sztuk w opakowaniu: 4 szt.
Opakowanie: butelka
Forma preparatu: płyn
Nazwa produktu: Zestaw do pielęgnacji
Ilość butelek: 4 szt.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się