Kategorie części
zamknij

Pływak styropianowy systemu Aquastop do zmywarki Bosch 00188106

Indeks: 732-EL-3214
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
4090
czas dostawy
Zamów w ciągu
Wyślemy jutro
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Pływak styropianowy systemu Aquastop do zmywarki Bosch 00188106 Pływak styropianowy systemu Aquastop do zmywarki Bosch 00188106
4090
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

Do jednej z najważniejszych części w zmywarce należy pływak, zwany inaczej czujnikiem pływakowym. Jego obecność jest niezbędna do prawidłowego działania sprzętu. Główne zadanie tej części to kontrolowanie poziomu wody w urządzeniu, by nie doprowadzić do przelania i uszkodzenia innych podzespołów zmywarki. Kiedy zmywarka się przepełni, pływak uniesie się do góry, wysłając sygnał o konieczności załączenia pompy odpływowej i wyrównaniu poziomu wody.

  • Materiał: styropianowy.   

Do najpopularniejszych usterek czujnika pływakowego należy zniszczenie mechaniczne. Jeżeli nie jest w stanie unieść się na wodzie, nie będzie sprawdzał jej ilości. O problemach z działaniem tego elementu może świadczyć zły poziom wody w zmywarce, podświetlone kontrolki lub wyciek pod urządzeniem. Zanim wymienisz pływak, upewnij się, że stary nie uległ zawieszeniu, co czasami dzieje się w zmywarkach.  W celu dobrania nowej części sprawdź dokładne dane urządzenia na tabliczce znamionowej.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top