#czesciSogedis

Części do okapów Sogedis

(4 części)

Oryginalne i zamienne części do okapów Sogedis. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Okap jest na tyle nieskomplikowanym sprzętem, że znalezienie tabliczki znamionowej powinno być proste, jednak przypominamy, że jest to bok obudowy okapu. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Okap Rodzaj urządzenia zmień
Sogedis Producent zmień
Sprawdź szczegóły
Filtr węglowy aktywny (kasetowy) do okapu 2szt. Sogedis indeks: 735-YW-2836
Pasuje do: 900, XL900
Niedostępny
Sprawdź szczegóły
Filtr węglowy aktywny w obudowie 2szt. do okapu Sogedis indeks: 735-UZ-0245
Pasuje do: OLIMPIA, CCE 19 X, CGM 91 X, HOL615B, HD90X
Niedostępny
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
190,00 zł
Sprawdź szczegóły
Filtr węglowy do okapu Sogedis indeks: 704-UW-1209
Pasuje do: EGYZIA
Niedostępny
Wpisz oznaczenie modelu
Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Baza porad north.pl

Tutaj znajdziesz praktyczną wiedzę od naszych ekspertów. Podpowiadamy, jak naprawić sprzęt AGD tak, aby cieszyć się jego sprawnością jak najdłużej.

Dlaczego piekarnik głośno chodzi? Dlaczego drzwi pralki skrzypią? Dlaczego boki lodówki są ciepłe? Krok po kroku wskażemy, jak uporać się z takimi usterkami sprzętu. Czytaj więcej na naszym portalu!

Przykładowe porady

Wentylator w okapie nie działa

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD. Zobacz rozwiązanie problemu: Wentylator w okapie nie działa

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16