baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Depilator Rodzaj urządzenia

Pokrywy do depilatorów

(22 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne pokrywy i ich odpowiedniki do depilatorów. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Osłona głowicy do depilatora Braun 81551804
2990
Wyślemy w poniedziałek
Osłona głowicy do depilatora Braun 67030779
4390
Wyślemy w poniedziałek
Osłona głowicy do depilatora Braun 67030389
1690
Wyślemy w poniedziałek
Osłona głowicy do depilatora Philips 420303594901
Osłona głowicy do depilatora Panasonic WESEL8AW3108
Osłona głowicy do depilatora PANASONIC WESED93W3128
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się