
Półka szklana nad pojemnikiem na warzywa do lodówki Electrolux ERB29233W
Indeks: T0W-L5-CMM3-209Zamienniki:
?
Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.
Zobacz wszystkie pasujące części
Półka do lodówki magazynuje wszystkie produkty spożywcze w naszej chłodziarko - zamrażarce. Ląduje tam mnóstwo produktów, dlatego im więcej półek tym lepiej. Wielkość oraz wymiary półki zależne są od rodzaju i modelu producenta lodówki. Dlatego ważne jest odpowiednie dopasowanie do sprzętu. Liczy się każdy centymetr! Regularnie przeładowana półka może pęknąć lub uszkodzić się od naporu ciężaru.
Zobacz więcej części do lodówki:
Trudność naprawy: |
|
---|---|
Indeks: | T0W-L5-CMM3-209 |
Materiał: | szklana |
Nazwa produktu: | Półka szklana nad pojemnikiem na warzywa |
Pasuje do marek: | Zanussi, Electrolux, AEG, Elektro Helios |
Szerokość półki: | 52 cm |
Długość półki: | 32,5 cm |
Lokacja półki: | komora |
Zobacz również: | |
Producent: | Electrolux Appliances AB, PL, Al. Powstańców Śląskich 26, Kraków, www.electrolux.com, |
Opinie:
Na kolejne kilka lat mam spokój. Wszystko pasowało idealnie, więc instalacja poszła błyskawicznie. Jak dawniej mogę przechowywać żywność tak, jak lubię. Dziękuję za sprawną i godną pochwały obsługę mojego zamówienia. Życzę miłego dnia.
Klient ocenił produkt: Doskonale
Bez zbędnej zwłoki, wszystko działa. Asortyment jest najwyższej jakości. Cała rodzina jest szczęśliwa, lodówka znowu działa jak należy.
Brawo za jakość dostarczonych części.
Idealnie pasuje do mojej lodówki (która ma już swoje lata).
Naprawa jest o wiele szybsza niż kupowanie kolejnej lodówki. Jakość podzespołów jest świetna. Wszystko się chłodzi a ja sobie leżę.
Wszystko sprawnie, odpowiednio zabezpieczone. Polecam.
Góra, dół, zamrażalnik, wszystko działa bez problemu. Naprawa ekspresowa.
Wszystko ok, szybka przesyłka, towar dobrze zapakowany i zabezpieczony.
Znowu mam pewność, że żywność w mojej lodówce jest bezpieczna. Szybko poszło a radość ogromna. Wszystkie elementy są oryginalne i mocne.