baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Trzepaczka z bagnetem do robota kuchennego Kenwood KW712208

Indeks: 729-GT-2459
Produkt niedostępny
Zamienniki:
Trzepaczka do robota kuchennego Kenwood KW717152
12300 Wyślemy jutro
Trzepaczka do robota kuchennego Kenwood KW717138
12600 Wyślemy w poniedziałek
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Robot kuchenny w ulepszonym wydaniu 

Przed zakupem bądź świadomy, że:

  1. Ta trzepaczka jest dostosowana do robotów kuchennych Kenwood z serii Major (między innymi: A901, KM005, KM020, KM023, KM230, KM250, KM600, KM615). W przypadku, gdy posiadasz inny model urządzenia, poszukaj odpowiedniego produktu w wyszukiwarce.
  2. Oferowana wersja mieszaka posiada mocowanie bagnetowe.

Jeśli dość często użytkujesz planetarnego robota kuchennego, to prawdopodobnie mogło zdarzyć się tak, że Twoja trzepaczka uległa zniszczeniu lub w ogóle gdzieś się zawieruszyła. W takiej sytuacji dobrze jest zainwestować w nową, gdyż bez tego niezbędnego narzędzia, nie przygotujesz bitej śmietany, kremu, ciasta na biszkopty czy też owocowego musu. 

Druciany mieszak Kenwood Major to produkt wykonany z aluminium. Zdecydowanie ułatwia przygotowywanie różnego rodzaju dań oraz przyspiesza proces pieczenia.

trzepaczka do robota Kenwood Major
Kenwood Major mieszak

Czym się wyróżnia dobra trzepaczka?

Oferowany ubijak posiada wysoką jakość wykonania i prostą do czyszczenia budowę. Ma charakterystyczne, obszerne wymiary, a także ciekawy, opływowy kształt, dzięki któremu z łatwością dociera na samo dno misy. Z tego względu eliminowana jest możliwość powstawania grudek w cieście. 

Zaletą nowoczesnych robotów planetarnych jest to, że można dostosowywać ich działanie pod swoje potrzeby. Urządzenia Kenwood Major posiadają liczną kolekcję akcesoriów oraz przystawek, takich jak: mieszadło K, hak ugniatający, młynek do ziaren, wykrojnik do makaronu i wiele innych. Tak szeroka gama gadżetów gwarantuje praktycznie nieograniczone możliwości. 

Robot kuchenny, tak jak każdy inny sprzęt AGD, powinien być odpowiednio konserwowany i czyszczony po każdym użyciu. Dzięki temu na pewno posłuży przez długie lata oraz ryzyko awarii zostanie zredukowane do minimum.

Parametry KW712208
Trudność naprawy:
Indeks: 729-GT-2459
Materiał: aluminiowy
Numer oryginalny: KW712208
Nazwa produktu: Trzepaczka z bagnetem
Średnica trzpienia: 12 mm
Długość trzpienia: 43 mm
Długość robocza trzpienia: 32 mm

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się