baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Wkłady czyszczące do golarki Philips JC30250 2szt.

Indeks: 706-CG-2787
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Opis produktu:

Wyczyść swoją golarkę!

Każdego dnia kiedy golisz brodę i wąsy mnóstwo włosków zbiera się oraz osadza na golarce. Aby skuteczniej pozbyć się ich niektórzy producenci np. Philips oferują gotowe wkłady czyszczące, w których przeprowadza się wodną kąpiel z użyciem środka pielęgnacyjnego. Oczywiście nie wszystkie golarki można moczyć w wodzie, dlatego warto się zorientować, czy Twoja odporna jest na wodę. Prawda jest taka, że maksymalnego efektu czystości nie uzyskamy myjąc golarkę zwykłą wodą. Oferowany przez nas wkład wapienny zawiera specjalne związki, które rozpuszczają resztki pianki do golenia i żelu konserwując jednocześnie ostrza. Formuła zawarta we wkładzie nie uczula, ani nie podrażnia skóry, wręcz odświeża ją. Warto dodać, że wkłady czyszczące są odpowiednie do wszystkich golarek z systemem SmartClean.

czym czyścic golarkę
golarka Philips

Jak działa wkład czyszczący JC30250?

Przede wszystkim 3 najważniejsze czynności: odświeżanie, smarowanie, czyszczenie. Dzięki zapachowym komponentom pozostawia przyjemny zapach na foli tnącej. Skuteczność czyszczenia z włosków potwierdzona przez producenta 10 - cio krotnie skuteczniejsza od zwykłej wody kranowej. Pielęgnacja na długo, ponieważ w opakowaniu znajdują się 2 wkłady, które starczą na pół roku użytkowania co tygodniowego golarki. Zainwestuj w produkt, a Twoja golarka będzie dłużej pracować bezawaryjnie.

Skorzystaj z naszej dopasowarki, czy Twój model golarki będzie odpowiedni do wkładów. Pasuje m.in. do golarek Philips JC302/50, JC305/50, JC303/50, JC301/50, JC304/50.

Specyfikacja techniczna JC30250
Indeks: 706-CG-2787
Typ: JC302
Pojemność: 170 ml
Ilość: 2 szt.
Seria: SmartClean
Numer oryginalny: JC30250
Nazwa produktu: Wkłady czyszczące

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się