Kategorie części
Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Samsung DJ9700367C Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Samsung DJ9700367C
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Samsung DJ9700367C

Indeks: 735-AY-2940
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
31000
czas dostawy
Zamów w ciągu
Wyślemy jutro
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 10,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Samsung DJ9700367C Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Samsung DJ9700367C
31000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Przyda Ci się:

Opis produktu:

W każdym odkurzaczu jest zamontowany zwijacz kabla, mający za zadanie ułatwić zwinięcie przewodu po sprzątnięciu. Z tego elementu korzysta się właściwie podczas każdych porządków w domu, wobec czego po pewnym czasie może ulec uszkodzeniu. W pierwszej kolejności skontroluj kabel. Mógł się po prostu zablokować. Jeśli nie, dostań się do zwijacza, by sprawdzić jego stan.

Możliwe, że na skutek przenoszenia odkurzacza, awarii uległa sprężyna albo sam mechanizm części. Wówczas koniecznie należy dokonać wymiany. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Zakupu części dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o modelu.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top