Kategorie części
Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96642301 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96642301
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96642301

Indeks: 707-HV-0494
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
42400
czas dostawy
Wyślemy we wtorek
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 11,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96642301 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96642301
42400
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

W każdym odkurzaczu jest zamontowany zwijacz kabla, mający za zadanie ułatwić zwinięcie przewodu po sprzątnięciu. To element używany w trakcie codziennych porządków w mieszkaniu, wobec czego z biegiem czasu może się zepsuć. W pierwszej kolejności skontroluj kabel. Mógł się po prostu zablokować. Jeśli nie, dostań się do zwijacza, by sprawdzić jego stan.

Być może wskutek przenoszenia odkurzacza, usterce uległa sprężyna. W najgorszym wypadku zniszczył się mechanizm i należy wymienić całą część. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Zakupu części dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o modelu.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top