Kategorie części
Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96564101 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96564101
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96564101

Indeks: 707-AZ-0508
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
32700
czas dostawy
Wyślemy jutro
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96564101 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 96564101
32700
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

W każdym odkurzaczu jest zamontowany zwijacz kabla, mający za zadanie ułatwić zwinięcie przewodu po sprzątnięciu. Z tego elementu korzysta się właściwie podczas każdych porządków w domu, wobec czego po pewnym czasie może ulec uszkodzeniu. Najpierw skontroluj stan kabla - mógł się zablokować. Jeśli tak nie jest, trzeba będzie dostać się do zwijacza, by go sprawdzić.

Możliwe, że na skutek przenoszenia odkurzacza, awarii uległa sprężyna albo sam mechanizm części. Wówczas koniecznie należy dokonać wymiany. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Pamiętaj, żeby część zamówić na podstawie informacji z tabliczki znamionowej. Wówczas na pewno nie popełnisz pomyłki.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top