baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ssawka + redukcja rury do odkurzacza WESSEL-WERK 109085300

Indeks: 713-GK-1090
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Gdzie szukać modelu urządzenia?
Opis produktu:

Posiadasz w firmie zestaw odkurzający? Szukasz innowacyjnych rozwiązań do wyposażenia myjni samochodowej? Chcesz zwiększyć efektywność pracy zestawu odkurzającego na myjni co zwiększy zainteresowanie Twoich klientów? 

Ssawka do kurzu do odkurzacza Wessel - Werk ClipBrush to element, którego zdecydowanie potrzebujesz. Kompleksowy zestaw przeznaczony do odkurzaczy na stacjach benzynowych i myjniach samochodowych to strzał w dziesiątkę. Ssawkę charakteryzuje efekt maksymalnej wydajności, zaś adapter umożliwia podłączenie zestawu do każdego dostępnego odkurzacza. 
Jeśli obroty na Twojej myjni są niskie, zaś klienci nie chwalą sobie punktu, gdzie można odkurzyć auto. Możesz być pewien, że powodem tej sytuacji jest nieefektywny zestaw odkurzający. Zakup oryginalnej ssawki firmy Wessel – Werk to inwestycja na przyszłość.

Ssawka-do-kurzu-do-odkurzacza
Ssawka-do-odkurzacza-do-kurzu

Niemiecka jakość, uniwersalność i skuteczność to mieszanka wybuchowa, której pozazdrości Ci konkurencja. Szczotka z adapterem idealnie sprawdza się podczas czyszczenia elementów wnętrza samochodu. Umożliwia ona dotarcie do mało dostępnych miejsc, a zarazem bardzo dobrze radzi sobie z mikroskopijnymi okruchami, których pozbycie się niekiedy wymaga większego nakładu pracy. 
Większość dywaników i materiałowych foteli samochodowych, wykonana jest z twardego włosia i materiału, który łatwo ulega zniszczeniom. Twarde końcówki odkurzaczy bardzo szybko strzępią i rozrywają takie powierzchnie. Klient, który doświadczyłby tego na własnej skórze zdecydowanie nie poleciłby Twoich usług. Jednakże teraz, to nie problem.


Kupując model ClipBrush inwestujesz w zestaw wyposażony w miękkie włosie, którego głównym zadaniem jest ochrona powierzchni elementów wnętrza auta przed zarysowaniem. Jeśli szukasz zestawu, który poza funkcjonalnością i skutecznym działaniem zapewnia również bezpieczeństwo, zdecydowanie wiesz, który model wybrać.

Zestaw ClipBrush idealnie sprawdzi się podczas czyszczenia powierzchni z brudu i nietrwałych zabrudzeń, które w eksploatowanym aucie pojawiają się każdego dnia. Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom luksus, zaś sobie pochlebne opinie na temat usług, inwestycja w zestaw ssawki z adapterem to prosta droga do sukcesu.

Skuteczna-ssawka-do-kurzu
Ssawka-ClipBrush-do-kurzu

Cechy produktu:

  • dokładnie wchłania kurz oraz zanieczyszczenia z elementów wewnętrznych samochodów
  • posiada możliwość obrotu główki szczoteczki o 360 st
  • wyposażony jest w miękkie włosie chroniące powierzchnie przed zarysowaniem
  • prosty w obsłudze
Specyfikacja techniczna Wessel-Werk 109085300
Indeks: 713-GK-1090
Producent: Wessel-Werk
Przeznaczenie: wnętrze samochodu np. elementy plastikowe
Numer oryginalny: 109085300
Nazwa produktu: Ssawka + redukcja rury
Kolor ssawki: czarny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d