Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do wag

(418 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do wag. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Najcięższe i najlżejsze: jak to zmierzyć?

Najcięższa znana nam gwiazda we wszechświecie ma masę 320 razy większą od masy naszego Słońca. Jest to jednak nic w porównaniu z masą niektórych czarnych dziur - największe z tych żarłocznych potworów osiągały masę równą 40 miliardów Słońc.

co waga ma wspólnego z galaktyką

Z drugiej strony skali mamy obiekty najlżejsze: neutrina. Cząsteczki te są tak lekkie, że w roli superczułej wagi naukowcy wykorzystali... kilka galaktyk, których szacowane masy i rozmieszczenie pozwoliły na obliczenie wagi neutrina. Według wyliczeń naukowców z UCL neutrino waży mniej niż jedna miliardowa masy atomu wodoru. W przybliżeniu będzie to 0,28 elektronowolta. Być może lżejszą cząsteczką jest foton lub któraś z poszukiwanych najbardziej podstawowych cegiełek naszego wszechświata - jak na przykład tachion.

Obecne urządzenia przeznaczone do mierzenia wagi nie mają jednak zbyt wiele wspólnego z galaktykami i czarnymi dziurami. Mają za to całkiem sporo wspólnego z piramidami w Gizie - znane nam z większości łazienek wagi są prostymi urządzeniami, działającymi na dokładnie tej samej zasadzie, co ich pierwsze modele. Już od praktycznie 6000 lat rodzaj ludzki dokonuje pomiaru wagi obiektu w podobny sposób - za pomocą miary i ramienia, porównując masę z danym wzorcem. Przez tysiąclecia zasada pozostawała niezmienna - dzisiejsze modele są co prawda opakowane w tworzywo i metal, mają elektroniczne wyświetlacze i powierzchnie antypoślizgowe, lecz są to ciągle takie same urządzenia, jakie wykorzystywali starożytni Egipcjanie przy budowaniu piramid.

Płytka elektroniczna do wagi Dometic 4451000652
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Na co zwrócić uwagę wybierając wagę elektroniczną?

Waga elektroniczna to duże wsparcie dla osób dbających o sylwetkę. Urządzenia te nie tylko pomogą kontrolować masę ciała, ale także wykonają pomiar tkanki tłuszczowej oraz określą poziom znajdującej się w organizmie wody. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając wagę elektroniczną? Co jest istotne? Waga, jak każde urządzenie elektroniczne może ulec awarii, dlatego wybierając je, ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Sprawdźmy z jakiego materiału wykonana są obudowy wagi i wybierzmy tą o największej wytrzymałości.

Decydując się na wagę wykonaną z hartowanego szkła, sprawdźmy, czy posiada ona zabezpieczenia obrzeży. Zapobiegną one uszkodzeniom np. pęknięciom, powstałych na wskutek przypadkowych kopnięć, przesuwania czy poprostu od częstego z niej korzystania. Wybierając wagę zwróćmy także uwagę na jej wyświetlacz. Wybierajmy te, najmniej ulegające usterkom oraz oszczędzające energię (np. LED). Dobrym rozwiązaniem są także wagi posiadające opcje podświetlania wyświetlacza, dzięki którym będziemy w stanie odczytywać pomiar bez potrzeby zapalania światła w pomieszczeniu. Kupując wagę upewnijmy się także, czy posiada ona powierzchnię antypoślizgową, zabezpieczającą przed przypadkowymi poślizgnięciami.

Osoby zainteresowane wagami elektronicznymi i częściami do nich doskonale trafiły. Urządzenie to jest bardzo istotne w każdym domu – nie tylko osobom próbującym zrzucić kilka kilogramów. Właściciele zwierząt, sportowcy próbujący zwiększyć masę czy też osoby zajmujące się rękodziełem – grupa odbiorców tych urządzeń jest niezwykle szeroka. W związku z tym w North znajdziesz wszelkie niezbędne części i akcesoria do wag elektronicznych, z pomocą których naprawisz każdą usterkę i zoptymalizujesz korzystanie z wagi.

Nasze wskazówki

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top