baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Worki NMB01K 4szt. do odkurzacza Numatic

Indeks: 714-VZ-3625
1790
Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Podłoga pod kontrolą

Odkurzacz to niezastąpiony pomocnik w domowych porządkach. Z jego pomocą uda się bezproblemowo, szybko i sprawnie usunąć wszystkie zabrudzenia z podłogi, a nawet ścian czy sufitów. Warto więc zadbać, aby zawsze działał sprawnie, bo inaczej cały proces sprzątania niepotrzebnie się wydłuży.

Jedną z podstawowych zasad, dotyczących konserwacji tego urządzenia, jest regularna wymiana worka. To on bowiem odpowiada za gromadzenie wszystkich zanieczyszczeń, które wciągane są przez ssawkę. Jeśli się zapcha, wówczas efekty pracy przestaną być zadowalające, a wpadające do środka nieczystości mogą uszkodzić silnik.

Worki Perfect Bag Numatic NMB01K w zestawie z filtrem wlotowym stanowią idealne rozwiązanie w tym temacie. Są proste w montażu, trwałe, pojemne oraz gwarantują długi czas eksploatacji.

  worki do odkurzacza Numatic
  Perfect Bag Numatic

   

  Worki Perfect Bag - cechy produktu

  Oferowany zestaw zawiera cztery worki, wykonane z mikrowłókien, a także dodatkowy filtr wlotowy, mający za zadanie oczyszczać powietrze, które przedostaje się przez urządzenie. Całość stanowi świetny, kompleksowy sposób na zapewnienie odkurzaczowi prawidłowych warunków do pracy. 

  Produkt jest przeznaczony do odkurzaczy Numatic, między innymi: Auto Save, David, Edward, Henry, Hetty, HVC 200, JVR 2245, NB 200, RSV 130, RSV 200. Pełna lista znajduje się na opakowaniu. Jeśli masz wątpliwości, czy część będzie pasowała do Twojego urządzenia, skorzystaj z naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności.

  Producent gwarantuje, że cztery worki Perfect Bag zastępują aż siedem tradycyjnych, papierowych wersji. Wynika to z ich elastycznej budowy oraz dużej pojemności. Pozbądź się alergenów, zanieczyszczeń i bakterii w profesjonalny sposób!

  Parametry NMB01K
  Trudność naprawy:
  Indeks: 714-VZ-3625
  Nazwa wolnorynkowa: PERFECT-BAG-WORWO
  Numer oryginalny: NMB01K
  Ilość worków: 4 szt.
  Ilość filtrów: 1 szt.
  Nazwa produktu: Worki
  Pasuje do marek: EIO, AKA, Numatic
  Materiał worka: mikrowłóknina
  Producent artykułu: Worwo
  Opinie o produkcie:

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

  Zgadzam się