baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Wkład wymienny do dzbanka filtrującego Aquasense Electrolux 9002735026

Indeks: 704-RU-1323
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Wyślemy we wtorek
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Zestaw oryginalnych filtrów Pure Advantage do dzbanów filtrujących AquaSense.

Innowacyjna technologia filtracji PureAdvantage nie tylko zapewnia czystą, przefiltrowaną wodę szybciej niż kiedykolwiek dotąd, ale także sprawia, że woda z kranu ma wspaniały smak. Filtrowanie wody wodociągowej jest bardzo praktyczne, ponieważ pozwala w pełni wykorzystywać zasoby, które są dostępne w domu.

Technologia filtracji PureAdvantage

Ten unikalny i innowacyjny filtr wykorzystuje technologię firmy 3M, która pozwala usuwać zanieczyszczenia, nieprzyjemne zapachy i smaki z wody kranowej, aby zapewnić czystą i zdrową wodę dla całej rodziny. Filtracja przebiega w czterech etapach: filtracji wstępnej, filtracji z wymianą jonową, filtracji przez warstwę węgla aktywnego oraz filtracji końcowej. Filtry mają wydajność umożliwiającą przefiltrowanie około 150 litrów wody i dla zapewnienia optymalnych efektów należy je regularnie wymieniać (co 30 dni).

Superszybki przepływ wody

Technologia PureAdvantage zapewnia wysoką jakość filtracji, która przebiega dwukrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnych dzbanków do filtrowania wody. Przefiltrowanie jednego litra zajmuje około dwie minuty, co oznacza krótsze oczekiwanie na czystą wodę i więcej czasu dla Ciebie.

Świetny smak wody

Technologia filtrowania PureAdvantage pozwala usuwać nieprzyjemne zapachy oraz chlor i zanieczyszczenia organiczne, które mają wpływ na zapach i smak wody. Stosowanie przefiltrowanej wody do gotowania poprawia smak potraw, a także smak i wygląd herbaty i kawy.

Dłuższa żywotność urządzeń kuchennych

Filtrowanie wody pozwala ograniczyć gromadzenie się kamienia (dzięki zmniejszeniu twardości węglanowej), co przekłada się na wydłużenie żywotności i zwiększenie wydajności urządzeń kuchennych.

Przetestowane i certyfikowane

Filtry Pure Advantage zostały przetestowane i uzyskały certyfikat niezależnych niemieckich instytutów badawczych – TÜV Rheinland i LGA.

Opakowanie zawiera 6 zamiennych wkładów filtrujących PureAdvantage. Wkłady przeznaczone do dzbanków do filtrowania wody AquaSense.

Specyfikacja techniczna 9002735026
Trudność naprawy:
Indeks: 704-RU-1323
Nazwa wolnorynkowa: PAE6PN
Numer oryginalny: 9002735026
Nazwa produktu: Wkład wymienny do dzbanka filtrującego Aquasense

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się