baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Podstawa naczynia miksującego do robota kuchennego Vorwerk TM21 Thermomix

Indeks: 613-DU-0171
3890
Wyślemy we wtorek
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Jakie zadanie spełnia podstawa TM21?

Podstawa TM21 to element naczynia miskującego robota kuchennego Thermomix. Pełni on między innymi funkcje ochronne - umożliwia postawienie gorącego naczynia bez ryzyka uszkodzenia blatu. Wykonany jest z materiałów wysokiej jakości oraz niezawodności. Produkt przeznaczony do urządzenia Thermomix21 marki Vorwerk. W środku podstawy TM21 znajduje się stalowa podkładka sprężynująca, która dociska nóż.

Thermomix to wszechstronne urządzenie 12 w 1, które między innymi sieka, blenduje, gotuje oraz podgrzewa. Umożliwia przyrządzanie różnorodnych kombinacji kulinarnych według przepisów własnych. Idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych mistrzów gotowania. 

Thermomix-potrawa-talerz
Thermomix-przygotowanie-potraw

Jak zamontować podstawę do naczynia?

Przyłóż podstawę do spodu naczynia, a następnie ją przekręć. Upewnij się, że wgłębienie naczynia jest odpowiednio / symetrycznie umieszczone w podstawie. Nieprawidłowy montaż może być przyczyną złych odczytów czujnika temperatury oraz uszkodzenia Thermomixa.

 

 

 

Parametry
Indeks: 613-DU-0171
Typ: TM21
Nazwa produktu: Podstawa naczynia miksującego
Pasuje do marek: Vorwerk

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się