Kategorie części
Szkło hartowane Panzer Glass na wyświetlacz do smartfona 1021 Szkło hartowane Panzer Glass na wyświetlacz do smartfona 1021

Szkło hartowane Panzer Glass na wyświetlacz do smartfona 1021

Indeks: 706-GT-2292
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
8690
czas dostawy
Wyślemy jutro
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Szkło hartowane Panzer Glass na wyświetlacz do smartfona 1021 Szkło hartowane Panzer Glass na wyświetlacz do smartfona 1021
8690
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

PanzerGlass dla telefonów Galaxy S3 Mini to nowa, niekrusząca się, cienka szklana powłoka chroniąca ekran.

Jej grubość wynosi tylko 0.4 mm, a waga 7 g. Krawędzie powłoki ochronnej wykonanej ze szkła są najbardziej narażone na wykruszanie się. Jednak ich zaokrąglenie pozwoliło zniwelować skutki udarów spowodowanych np. upadkiem.

Folia PanzerGlass - niezniszczalnaPanzerGlass ma na celu ochronę wyświetlaczy Galaxy S3 Mini przed uszkodzeniami i zarysowaniami dzięki specjalnie uszlachetnionemu, wzmocnionemu szkłu, które zapewnia większą odporność na uderzenia. Ponadto cała powierzchnia szkła Panzer Glass jest przezroczysta. Po zamontowaniu Panzer Glass idealnie pasuje do wyświetlacza Galaxy S3 Mini, dzięki czemu nie pogarsza czułości ekranu dotykowego.

 • PanzerGlass ma grubość tylko 0.4 mm.
 • Pełna przezroczystość.
 • Szkło PanzerGlass jest 9 razy bardziej wytrzymałe od zwykłego szkła. Szkło jest odporne nawet na zarysowania ostrymi przedmiotami, takimi jak noże czy klucze.
 • Powłoka oleofobowa. Powierzchnia PanzerGlass jest pokryta powłoką oleofobową, która zapobiega pozostawaniu odcisków palców i innych zanieczyszczeń, ułatwiając tym samym czyszczenie.
 • Zachowanie czułości ekranu dotykowego. Powłoka Panzer Glass jest pokryta od spodu mocnym klejem silikonowym, który ułatwia montaż i zapewnia idealne przyleganie, zapobiegając pogorszeniu czułości ekranu dotykowego.
 • Folia laminująca. W razie rozbicia powłoka PanzerGlass pokruszy się na drobne, nieostre kawałki, które przykleją się do folii laminującej - to czyni ją bezpieczniejszą od innych szklanych powłok.

Zastosowanie

 • Oczyść ekran Galaxy S3 Mini ściereczką nasączoną alkoholem, która znajduje się w opakowaniu, aby usunąć z ekranu wszelkie zanieczyszczenia i odciski palców.
 • Następnie dokładnie oczyść ekran ściereczką z mikrofibry, aby całkowicie osuszyć jego powierzchnię i usunąć wszelkie zanieczyszczenia.
 • Usuń z powłoki PanzerGlass folię z nadrukowanym napisem „back” (tył) (należy uważać, aby nie dotykać powłoki PanzerGlass po stronie z klejem, gdyż pozostaną na niej odciski palców i zanieczyszczenia widoczne po zamontowaniu).
 • Ostrożnie ustaw powłokę w taki sposób, aby otwory znajdowały się nad przyciskami Galaxy S3 Mini. Następnie delikatnie umieść ją na Galaxy S3 Mini.
 • Dociśnij powłokę PanzerGlass, trzymając palec na środku - powłoka samoczynnie „przyssie się” do powierzchni.
 • Przy użyciu ściereczki z mikrofibry można wycisnąć pozostałe pęcherze powietrza w kierunku krawędzi. Powłokę można pocierać bardzo mocno - nie spowoduje to jej uszkodzenia.
 • Jeśli przy krawędziach nadal pozostaje powietrze, ostrożnie podważ powłokę PanzerGlass aż do zniknięcia pęcherza powietrza w danym miejscu, a następnie puść ją, aby ponownie się przykleiła,
 • jednocześnie usuwając pęcherze przy użyciu ściereczki z mikrofibry.
 • Kurz lub inne zanieczyszczenia, które dostaną się podczas montażu między powłokę PanzerGlass a telefon, będą wyglądały jak pęcherze z drobną „cząstką” po środku. Nie wpłynie to na użytkowanie telefonu.
Folia ochronna Galaxy S3 Mini - bez zarysowan Folia ochronna Galaxy S3 Mini- krystaliczna Folia ochronna Galaxy S3 Mini - dotyk Folia ochronna Galaxy S3 Mini - bez uszkodzeń

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top