baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Masa czyszcząca do elektroniki Cyber Clean 46215 160g

Indeks: 713-TA-2201
Produkt niedostępny
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Cyber Clean – co to jest? 

Cyber Clean to specjalistyczna masa czyszcząca, zaprojektowana z myślą o sprzątaniu trudno dostępnych powierzchni. Wykonana jest z naturalnych składników, takich jak guma guar, woda czy etanol, a swoją konsystencją przypomina plastelinę. 

Ze względu na to, że Cyber Clean nie zostawia smug, śladów czy mokrych plam, może być wykorzystywany do czyszczenia zarówno urządzeń elektronicznych – klawiatur, pilotów, telefonów – jak i wielu innych miejsc, np. grzejników, mebli, suszarek. Jeśli lubisz jeść przy komputerze, warto mieć taki produkt pod ręką. To także świetne rozwiązanie dla rodziców.

Już nie musisz dłużej obawiać się o okruszki, resztki jedzenia czy kurz – masa z łatwością dotrze tam, gdzie ty nie dasz rady dosięgnąć. Firma Cyber Clean od ponad dziesięciu lat, a dokładniej od 2007 roku, ulepsza i rozwija swój produkt, chcąc nadać mu jak najlepszej i najskuteczniejszej struktury. Przez zrezygnowanie ze środków chemicznych, wspiera ekologię oraz dbanie o środowisko. 

czyszczenie klawiatury
cyber clean czyszczenie

Jak korzystać z Cyber Clean?

Użytkowanie masy jest banalnie proste, a do tego przynosi sporo frajdy. Przed jakimkolwiek kontaktem z produktem umyj ręce i nawilż je delikatnie wodą z kranu. Pamiętaj też, by nie zostawiać Cyber Clean na danej powierzchni zbyt długo, aby nie wniknął w szczeliny.

  • Wyciągnij produkt z opakowania,
  • Ugniataj go przez około dziesięć sekund,
  • Następnie przyłóż do miejsca, które chcesz wyczyścić,
  • Mocno przyciśnij,
  • Proces można powtarzać do momentu uzyskania zadowalającego efektu,
  • Kiedy skończysz – schowaj produkt z powrotem do opakowania, aby zachował swoje właściwości.

Pamiętaj, aby nie myć Cyber Clean pod wodą – wówczas straci swoją kleistą strukturę. Potrzebę jego wymiany sygnalizuje zmiana koloru. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na opakowaniu.

Parametry 46215
Indeks: 713-TA-2201
Waga preparatu: 160 g
Przeznaczenie: do czyszczenia elektroniki
Numer oryginalny: 46215
Opakowanie: pojemnik
Forma preparatu: masa
Nazwa produktu: Masa czyszcząca do elektroniki

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się