Kategorie części
zamknij

Iskrownik palnika do kuchenki Fagor CC1955600

Indeks: 736-YD-1275
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
Produkt niedostępny ?
Zamienniki:
ZÜNDKERZE BRANDT
Iskrownik palnika do kuchenki Fagor CC1955600 Iskrownik palnika do kuchenki Fagor CC1955600
000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Aby z kuchenki gazowej można było korzystać w bezpieczny sposób, musi być ona wyposażona w szereg  niezbędnych podzespołów. Jedną z takich części jest iskrownik, który ma za zadanie błyskawicznie podać iskrę do palnika, bez konieczności korzystania z zapalniczki czy zapałek. Ten element jest bardzo często eksploatowany, dlatego z biegiem czasu może się uszkodzić. Jakie są objawy, świadczące o jego awarii? Zwykle palnik nie chce się odpalić lub gaśnie tuż po puszczeniu pokrętła. Czasami słychać również dźwięk nieustającego pstrykania.

Czasami może zdarzyć się tak, że winą błędnie działającego iskrownika jest jego zabrudzenie. Przed wymianą warto go dokładnie wyczyścić, pamiętając o tym, by później poczekać aż dokładnie wyschnie. Kiedy problemy dotykają wszystkich iskrowników, a nie tylko jednego, możliwe, że uszkodził się generator iskrownika. Części do swojej kuchenki dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że zostały dobrze dopasowane.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top