Kategorie części
Rura teleskopowa do odkurzacza Grundig 9178010845 Rura teleskopowa do odkurzacza Grundig 9178010845
zamknij

Rura teleskopowa do odkurzacza Grundig 9178010845

Indeks: 713-YX-1379
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
17000
czas dostawy
Wyślemy we wtorek
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 11,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Rura teleskopowa do odkurzacza Grundig 9178010845 Rura teleskopowa do odkurzacza Grundig 9178010845
17000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Rura do odkurzacza - dlaczego jest potrzebna?

Choć popularność odkurzaczy pionowych niezmiennie rośnie, w wielu gospodarstwach domowych wciąż obecne są odkurzacze tradycyjne. Wiele osób docenia je za niezawodność, skuteczność i prostotę użytkowania. Sprawdzają się zwłaszcza w dużych domach, jako że są zaprojektowane do regularnego i intensywnego użytkowania. Dzięki temu, że z reguły są tańsze od odkurzaczy akumulatorowych, są dostępne dla szerszego kręgu użytkowników.

Jednym z podstawowych elementów odkurzacza tradycyjnego jest rura połączona z nim za pomocą węża ssącego. To właśnie za jej pomocą montowane są akcesoria takie jak ssawki czy szczotki. Jednocześnie jest ona przedłużeniem węża - umożliwia dostanie się do trudno dostępnych miejsc poprzez lepsze manewrowanie urządzeniem. Standardowo rura jest wykonana z metalu bądź trwałego plastiku, co ma duże znaczenie dla zapewnienia jej odporności na pęknięcia i zgniecenia. Dzięki sztywnej konstrukcji zapewniającej trwałość i stabilność korzystanie z odkurzacza jest dla użytkownika znacznie bardziej komfortowe.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie rury do odkurzacza?

  • wykonanie z metalu bądź tworzywa sztucznego wysokiej jakości pozwala na użytkowanie rury przez długi czas - jej wytrzymałość jest niezwykle istotna dla wydajności urządzenia,
  • łatwy montaż części umożliwia sprawną, samodzielną wymianę w przypadku jej uszkodzenia,
  • istotną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest średnica rury - aby umożliwić połączenie jej z wężem i ssawkami, wymiar ten musi zgadzać się ze średnicą złącz,
  • długość rury ma znaczenie dla zasięgu urządzenia, ale także i dla komfortu korzystania z niego - rura teleskopowa umożliwia regulację długości i dopasowanie jej do wzrostu użytkownika.

Aby dokonać wymiany, część należy dobrać do urządzenia na podstawie modelu - dzięki temu będziesz mieć pewność, że jest ona w stu procentach kompatybilna! Regularna konserwacja i odpowiedni dobór części wpływają na żywotność całego urządzenia.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
scroll top