Kategorie części
Rura teleskopowa do odkurzacza Beko 9178002690 Rura teleskopowa do odkurzacza Beko 9178002690
zamknij

Rura teleskopowa do odkurzacza Beko 9178002690

Indeks: 713-RT-1365
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
7690
czas dostawy
Wyślemy w poniedziałek
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 11,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Rura teleskopowa do odkurzacza Beko 9178002690 Rura teleskopowa do odkurzacza Beko 9178002690
7690
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Rura do odkurzacza - dlaczego jest potrzebna?

Choć popularność odkurzaczy pionowych niezmiennie rośnie, w wielu gospodarstwach domowych wciąż obecne są odkurzacze tradycyjne. Wiele osób ceni sobie ich niezawodność, skuteczność i prostotę użytkowania. Sprawdzają się zwłaszcza w dużych domach, jako że są zaprojektowane do regularnego i intensywnego użytkowania. Zwykle są też tańsze od odkurzaczy akumulatorowych, dzięki czemu są dostępne dla szerszego kręgu użytkowników.

Jednym z podstawowych elementów odkurzacza tradycyjnego jest rura połączona z nim za pomocą węża ssącego. To właśnie za jej pomocą montowane są akcesoria takie jak ssawki czy szczotki. Jednocześnie jest ona przedłużeniem węża - umożliwia dostanie się do trudno dostępnych miejsc poprzez lepsze manewrowanie urządzeniem. Standardowo rura jest wykonana z metalu bądź trwałego plastiku, co ma duże znaczenie dla zapewnienia jej odporności na pęknięcia i zgniecenia. Sztywna konstrukcja zapewnia trwałość i stabilność, dzięki czemu korzystanie z odkurzacza jest dla użytkownika znacznie bardziej komfortowe.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie rury do odkurzacza?

  • wykonanie z metalu bądź tworzywa sztucznego wysokiej jakości pozwala na użytkowanie rury przez długi czas - jej wytrzymałość jest niezwykle istotna dla wydajności urządzenia,
  • łatwy montaż części umożliwia sprawną, samodzielną wymianę w przypadku jej uszkodzenia,
  • istotnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest średnica rury - aby umożliwić połączenie jej z wężem i ssawkami, wymiar ten musi zgadzać się ze średnicą złącz,
  • długość rury jest znacząca ze względu na zasięg urządzenia, ale także i komfort korzystania z niego - rura teleskopowa umożliwia dopasowanie długości do wzrostu użytkownika.

Aby dokonać wymiany, część należy dobrać do urządzenia na podstawie modelu - dzięki temu będziesz mieć pewność, że jest ona w stu procentach kompatybilna! Regularna konserwacja i odpowiedni dobór części wpływają na żywotność całego urządzenia.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
scroll top