baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Środek czyszczący do płyty ceramicznej KÜPPERSBUSCH 507129

Indeks: 734-AG-1535
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Wyślemy we wtorek
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Zadbaj o płytę

Płyty indukcyjne oraz ceramiczne od jakiegoś czasu podbijają rynek, zastępując tradycyjne kuchenki gazowo-elektryczne. Dlaczego? Są bezpieczne w użytkowaniu, łatwe w czyszczeniu, a do tego estetycznie wyglądają. Ich obsługa również nie sprawia większego problemu. 

Na jakiej zasadzie działają płyty grzewcze? W zależności od rodzaju, posiadają one pod swoją powierzchnią specjalne elementy grzejne (np. grzałki bądź magnesy), które mają za zadanie się nagrzewać i umożliwiać przygotowywanie posiłków bez używania gazu oraz ognia. 

Urządzenia AGD mają to do siebie, że szybko się brudzą i właściwie nic dziwnego, skoro bez przerwy stykają się z pożywieniem. Podobnie sprawa wygląda w przypadku płyt indukcyjnych oraz ceramicznych. Na ich powierzchni zbierają się resztki jedzenia, tłuste plamy oraz zacieki. Wówczas warto zakupić profesjonalny preparat czyszczący VSR Cleaner z silikonem. 

VSR Cleaner do płyty ceramicznej
środek do czyszczenia płyt ceramicznych i indukcyjnych

VSR Cleaner - jak działa?

Proponowany preparat to innowacyjny środek do czyszczenia płyt ceramicznych i indukcyjnych. W swoim składzie posiada silikon, dzięki czemu zostawia na urządzeniu cienką warstwę ochronną, zapobiegającą przywieraniu resztek oraz ułatwiającą czyszczenie. Jest bardzo wydajny oraz skuteczny. Przyda się zarówno podczas codziennego gotowania, jak i odświętnego sprzątania domu. 

Jak używać VSR Cleaner? Należy poczekać, aż płyta przestanie być gorąca, a następnie pokryć powierzchnię urządzenia odpowiednią dawką detergentu. Czyszczenia najlepiej dokonywać ściereczką z mikrofibry. 

Zalety produktu:

  • Niweluje tłuste plamy, nabłyszcza,
  • Nie rysuje powierzchni, nie pozostawia smug.
Specyfikacja techniczna KÜPPERSBUSCH 507129
Indeks: 734-AG-1535
Pojemność: 200 ml
Producent: KÜPPERSBUSCH
Numer oryginalny: 507129
Opakowanie: butelka
Forma preparatu: płyn
Nazwa produktu: Środek czyszczący

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się