Kategorie części
zamknij

Uchwyt drzwi do pralki Bellavita 40019864

Indeks: 728-WY-0004
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
Produkt niedostępny ?
Zamienniki:
Uchwyt drzwi do pralki Techwood 40019864
2190 Wyślemy pojutrze
Uchwyt drzwi do pralki BRANDT 52X3093
Uchwyt drzwi do pralki Bellavita 40019864 Uchwyt drzwi do pralki Bellavita 40019864
000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Wymień uszkodzony uchwyt drzwi pralki na nowy!

Uchwyt drzwi pralki to element konstrukcyjny służący do łatwego otwierania i zamykania drzwi podczas korzystania z urządzenia. Ergonomiczny design w połączeniu z solidną konstrukcją wpływają pozytywnie na komfort obsługi pralki przez użytkownika. W projektowaniu uchwytów równie ważnym aspektem jest ich estetyka. W związku z tym, że jest to element znajdujący się na zewnątrz urządzenia, komponowanie się z jego designem ma znaczący wpływ na aspekty wizualne.

Uchwyt drzwi pralki nie jest typowo awaryjnym elementem, ale pod wpływem długotrwałej eksploatacji lub uszkodzeń mechanicznych może przestać spełniać swoje zadanie. Zniszczony uchwyt uniemożliwia bezproblemowe korzystanie z urządzenia, jednak jego wymiana nie stanowi większego problemu. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

  • wymiana uszkodzonego uchwytu znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa i komfortu korzystania z pralki,
  • uchwyt jest jednym z elementów urządzenia widocznych na pierwszy rzut oka, przez co jego wygląd ma istotne znaczenie dla estetyki całokształtu,
  • wymieniony uchwyt wyprodukowany z trwałego materiału umożliwi wygodne korzystanie z pralki przez długi czas,
  • zniszczony uchwyt utrudnia swobodne korzystanie z urządzenia - wymiana części na nową przedłuży jego żywotność.

Pamiętaj!

Właściwa eksploatacja oraz konserwacja sprzętów AGD mają znaczący wpływ na żywotność części, dlatego należy zarówno dbać o czystość urządzenia, jak i reagować na pojawiające się w nim awarie. Pralka jest jednym z najczęściej używanych urządzeń domowych - jeśli z jakiegoś powodu nie spełnia należycie swoich funkcji, należy czym prędzej zdiagnozować usterkę i ją rozwiązać.

Nie wiesz jak rozpoznać awarię Twojej pralki?

Nie wiesz jak zabrać się za wymianę części? Sprawdź naszą Bazę Porad - znajdziesz w niej najpopularniejsze objawy awarii istotnych podzespołów Twojego urządzenia, dowiesz się jak samodzielnie je wymienić i co robić, aby zapobiec awariom pralki w przyszłości!

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top