baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Iskrownik palnika do kuchenki GORENJE 29115

Indeks: 713-CE-0412
26800
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Aby z kuchenki gazowej można było korzystać w bezpieczny sposób, musi być ona wyposażona w szereg  niezbędnych podzespołów. Jedną z takich części jest iskrownik umieszczony przy palniku. Odpowiada on za podawanie iskry na palnik bez używania zapałek czy zapalniczki. Ten element jest użytkowany wielokrotnie każdego dnia, dlatego z biegiem czasu może ulec awarii. Jakie objawy o tym świadczą? Może to być problem z odpaleniem palnika, gasnący płomień lub ciągły dźwięk pstrykania. Iskra powinna pojawić się szybko i bez żadnych zakłóceń.

Czasami może zdarzyć się tak, że winą błędnie działającego iskrownika jest jego zabrudzenie. Przed wymianą warto go dokładnie wyczyścić, pamiętając o tym, by później poczekać aż dokładnie wyschnie. Jeżeli w Twojej kuchence nie działają wszystkie iskrowniki, przyczyny należy szukać gdzie indziej. Winny jest prawdopodobnie generator iskrownika. Części do swojej kuchenki dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że zostały dobrze dopasowane.

Parametry 29115
Trudność naprawy:
Indeks: 713-CE-0412
Numer oryginalny: 29115
Nazwa produktu: Iskrownik palnika
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się