Tania i dobra szczoteczka soniczna Philips Sonicare

katarzyna | 31 lipca 2018

Szczoteczki soniczne są od kilku lat bardzo popularnym rozwiązaniem do higieny jamy ustnej, ale stanowią dość duży wydatek. Chcieliśmy się o przekonać, czy istnieją w tym temacie tańsze rozwiązania, więc przygotowaliśmy artykuł, który w żadnym wypadku nie stanowi lokowania produktu. Sprawdziliśmy, która ze szczoteczek soniczych Philips jest najtańsza, a przy tym najbardziej funkcjonalna.


Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?

Szczoteczka soniczna to nic innego, jak odmiana szczoteczki elektrycznej. Jest jej ulepszoną wersją. Ma za zadanie dbać o czystość zębów podczas codziennej pielęgnacji. Robi to jednak bardziej precyzyjnie, wykorzystując najnowsze technologie – między innymi ultradźwięki. Dzięki wbudowanemu generatorowi, który emituje fale dźwiękowe, włosie szczoteczki wprawiane jest w drgania, które rozchodzą się po całej jamie ustnej. Drgania te tworzą specjalne bąbelki, które omiatają płytkę nazębną i docierają do miejsc najtrudniej dostępnych. Co ważne, szczoteczka soniczna jest niezwykle precyzyjna (ponad 30 tysięcy ruchów pulsacyjnych na minutę), ale przy tym bardzo bezpieczna, bo nie podrażnia dziąseł ani szkliwa.

Tania i dobra szczoteczka soniczna Philips Sonicare
źródło: allegro.pl

Philips Sonicare Flex Care

Marka Philips oferuje swoim klientom duży wybór szczoteczek sonicznych, pozwalając na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jedną z propozycji jest model Philips Sonicare Flex Care, który posiada między innymi program Easy Start, pozwalający stopniowo przystosować się do zmiany, jaką jest przejście ze zwykłej szczoteczki na soniczną. Niestety, jakość szczoteczki producenci wycenili na ok. 500 zł. Pocieszeniem jest fakt, że w zestawie znajdują się dwie końcówki, stanowiące świetne rozwiązanie dla pary mieszkającej razem.

Tania i dobra szczoteczka soniczna Philips Sonicare
źródło: allegro.pl

Philips Sonicare Diamond Clean

Kolejną propozycją Philipsa jest model Philips Sonicare Diamond Clean. Jego główną zaletę stanowi najwyższa skuteczność wybielania zębów. Przy regularnym stosowaniu tego modelu, poprawę w czystości jamy ustnej i bielszy uśmiech można zauważyć już po dwóch tygodniach, a wszystko to dzięki gęstemu włosiu w kształcie rombu. Posiada timer, wskaźnik naładowania baterii oraz dwie głowice w zestawie. W dodatku ładowana jest za pomocą stylowej szklanki. Niestety, w tym przypadku cena również jest wysoka, bo ok. 700 zł.

Tania i dobra szczoteczka soniczna Philips Sonicare
źródło: philips.pl

 Philips Sonicare Easy Clean

Podczas poszukiwania taniej, acz skutecznej szczoteczki sonicznej, warto zwrócić uwagę na dostępny na rynku model Philips Sonicare Easy Clean. Tak samo jak wcześniej opisane produkty, posiada timer, który odmierza 2 minuty szczotkowania zębów, a co 30 sekund przypomina o zmianie strony mycia w jamie ustnej. Dodatkowym atutem jest bateria, która pracuje nawet do dwóch tygodni – świetne rozwiązanie dla osób podróżujących. Kolejną zaletę stanowi praktyczny uchwyt, pozwalający pewnie i wygodnie trzymać szczoteczkę w dłoni. Posiada przystępną cenę, która waha się w granicach 200 – 300 zł. Jako budżetowe rozwiązanie zdecydowanie polecamy ten model.

Tania i dobra szczoteczka soniczna Philips Sonicare
źródło: ceneo.pl

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o