Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Różnica pomiędzy najtańszą szczoteczką a najdroższą Philips Sonicare

Różnica pomiędzy najtańszą szczoteczką a najdroższą Philips Sonicare

Marka Philips wypuściła na rynek kilka typów szczoteczek sonicznych w różnych przedziałach cenowych. Do najpopularniejszych należą: Clean Care, Flex Care, Healthy White i Diamond Clean. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnicom pomiędzy najtańszą, a najdroższą szczoteczką soniczną Philips Sonicare. Jakie mają cechy wspólne, a co je różni? Sprawdźmy!

Co różni najtańszy i najdroższy model?

Po analizie ofert sklepowych szczoteczek Philips Sonicare wywnioskowaliśmy, że najtańszą jest Clean Care, natomiast najdroższą – Diamond Clean. Różnica w cenie wynosi pomiędzy nimi prawie 300 złotych. Z czego wynika?

Sonicare Clean Care
Sonicare Diamond Clean
1 tryb pracy
5 trybów pracy
14 dni bez ładowania
21 dni bez ładowania
brak podświetlenia
każda funkcja podświetlona
1 końcówka w zapasie
2 końcówki w zapasie
długość kabla – 1 m
długość kabla – 1 m
brak czujnika nacisku
brak czujnika nacisku
31 000 ruchów na 1 min
31 000 ruchów na 1 min
koszt – ok. 130 zł
koszt – ok. 400 zł

Którą warto zakupić?

Wypisaliśmy już najważniejsze cechy obu szczoteczek – zarówno te, które są podobne, jak i te, które zasadniczo się różnią. Zaczynając przygodę ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare warto pamiętać, że na początku nie będą potrzebne wszystkie gadżety oraz funkcje. Etui, szklanki ładujące… Są to jedynie dodatkowe akcesoria, nic niezbędnego, a znacząco podnoszą cenę produktu. W szczoteczce najważniejsza jest ilość ruchów na minutę oraz tryb pracy.

Atutem Diamond Clean jest przedłużony czas bez ładowania, co dla leniwych naprawdę może mieć znaczenie. Prawda jest jednak taka, że jeśli nie chcemy nadszarpnąć mocno naszego budżetu, to podstawowa wersja szczoteczki Philips Sonicare w zupełności spełni podstawowe oczekiwania. Wybór zawsze należy do klienta i jego preferencji. Najważniejsze, to poznać swoje własne potrzeby i dobrać produkt odpowiednio pod nie.

Różnica pomiędzy najtańszą szczoteczką a najdroższą Philips Sonicare

Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o