Kategorie części
zamknij

Iskrownik palnika do kuchenki AIRLUX Z003067

Indeks: 704-EV-1213
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
12800
czas dostawy
Wyślemy pojutrze
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamienniki:
?

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Iskrownik palnika do kuchenki AIRLUX Z003067 Iskrownik palnika do kuchenki AIRLUX Z003067
12800
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

Kuchenka gazowa, ze względu na specyfikę swojej pracy, składa się z wielu niezbędnych, podzespołów, gwarantujących bezpieczne korzystanie z jej funkcji. Jedną z takich części jest iskrownik, który ma za zadanie błyskawicznie podać iskrę do palnika, bez konieczności korzystania z zapalniczki czy zapałek. To element, który każdego dnia jest wielokrotnie użytkowany i z tego względu może ulec uszkodzeniu. Jakie objawy na to wskazują? Może to być problem z odpaleniem palnika, gasnący płomień lub ciągły dźwięk pstrykania. Iskra powinna pojawić się szybko i bez żadnych zakłóceń.

Przed dokonaniem wymiany warto sprawdzić, czy iskrownik nie uległ zabrudzeniu. Czasami wystarczy go wyczyścić, aby zaczął znowu poprawnie pracować. Pamiętaj, że jeśli nie działają wszystkie iskrowniki, trzeba poszukać przyczyny gdzie indziej. Często wina leży w generatorze iskrownika. Części do swojej kuchenki dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że zostały dobrze dopasowane.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top