Kategorie części

Szkło hartowane wyświetlacza do smartfona do Sony XA2

Indeks: WN5-CZ-C2M2-RA7
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
Produkt niedostępny ?
Zamienniki:
MOBILIZE CLEAR 2-PACK SCREEN PROTECTOR SONY XPERIA XA2 MOBILIZE
4090 Wyślemy we wtorek
Opis produktu:

Szkło hartowane zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniem. Zwłaszcza, gdy nosimy go w kieszeni kurtki albo spodniach. Szkło hartowane jest bardzo cienkie i nie zmienia czułości ekranu. Wysoka przezroczystość szkła na poziomie 99,9% nie wpływa na kolory wyświetlacza. Specjalna powłoka szkła zabezpiecza ekran przed rozsypaniem się w drobny mak, dlatego w razie pęknięcia uszkodzenie rozkłada się liniowo. Nie zwlekaj i zadbaj o swój smartfon!Oprócz pokrowców na telefon - szkło hartowane to kolejny element zabezpieczenia smartfona.

Jak założyć szkło hartowane do smartfonu?

  1. Dokładnie wyczyść powierzchnię ekranu smartfona nasączoną ściereczką dołączoną w zestawie. 
  2. Następnie wytrzyj do sucha ekran, nie pozostawiając żadnych smug.

  3. Odklej folię zabezpieczającą szkło hartowane.

  4. Dopasuj szkło do ekranu, unikaj pęcherzyków powietrza i wyprowadzaj je na zewnątrz szkła przy użyciu płaskiego narzędzia. Zwróć uwagę na otwory funkcyjne.

  5. Jeśli szkło zostało krzywo zamontowane to możesz je w każdej chwili podnieść i powtórzy montaż.


W naszej ofercie znajdziesz oryginalne i zamienne szkła hartowane do większości producentów. Sprawdź pozostałe oferty do smartfonów, laptopów i tabletów. 

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
scroll top