baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Butelka filtrująca Dafi 0.7l różowa

Indeks: 714-WG-3635
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy dziś!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Pij wodę!

Zapotrzebowanie dorosłej osoby na wodę to minimum 2 litry. Z butelką Dafi będziesz mógł zawsze kontrolować swój poziom nawodnienia. Pijesz kiedy chcesz, ponieważ butelka jest z Tobą. Poręczna z wygodnym, zamykanym korkiem. Napełniasz wodą z kranu i gotowe. Bez chloru, bez zbędnych osadów, ponieważ wszystko jest przefiltrowane przez filtr węglowy. Koniec z kupowaniem butelkowanej wody, gdy można mieć zawsze jedną i tą samą. Po całym dniu przemyj ją pod bieżącą wodą. Dla bezpieczeństwa nie wkładaj do zmywarki do naczyń, może się uszkodzić.

O czym trzeba pamiętać?

Samo uzupełnianie wody w butelce to za mało. Trzeba pamiętać o regularnej konserwacji. mowa tutaj o filtrze i jego wymianie co 30 dni, aby zachować właściwości filtrowania. W innym przypadku po tym czasie przestanie działać filtr i niechciane związki płynące w wodzie kranowej dostaną się do naszego organizmu. Intuicyjny datownik na butelce przypomni o wymianie filtra, więc nie musisz się martwić, że przegapisz ten moment. Warto wspomnieć, że butelka wykonana jest przez polską firmę Dafi bez bisfenolu. 

Specyfikacja techniczna
Indeks: 714-WG-3635
Kolor: różowa
Pojemność: 0,7 l
Nazwa produktu: Butelka filtrująca

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d