baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Podkładka do czyszczenia stopy do żelazka Laurastar 5817803703

Indeks: 636-YE-0381
9590
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Żelazko na błysk

Prasowanie ubrań z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Kojarzy się z czymś żmudnym, męczącym i długotrwałym. Co więcej, z biegiem czasu żelazko zaczyna ulegać eksploatacji, co przekłada się na jego nieefektywne działanie. Dlaczego ubrania tuż po wyprasowaniu bywają brudne lub poplamione?

To proste. Stopa, czyli najważniejszy element urządzenia, ma nieustanny kontakt z różnego rodzaju zanieczyszczeniami, luźnymi fragmentami tkanin oraz wodą, która jest przecież wykorzystywana do tworzenia pary. Nic więc dziwnego, że dochodzi do jej zabrudzenia, przypalenia czy nawet rdzewienia.

Jak więc poradzić sobie z tym problemem? Stosując profesjonalne środki czyszczące, które pozwolą przywrócić stopę żelazka do jej pierwotnego stanu. Jednym z takich produktów jest oferowana w naszym sklepie podkładka czyszcząca Laurastar.

Podkładka do czyszczenia żelazka Laurastar
Mata do czyszczenia stopy żelazka

 

Podkładka do czyszczenia stopy żelazka - cechy produktu

Dostępna w naszej ofercie mata czyszcząca jest naprawdę prosta w obsłudze. Aby usunąć ze stopy żelazka wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, wystarczy kilkakrotnie przesunąć urządzeniem po podkładce w kierunku przeciwnym do prasowania.

Finalnie należy nacisnąć przycisk pary, by pozbyć się z dziurek pozostałości po czyszczeniu, a następnie przetrzeć stopę wilgotną ściereczką. I już, gotowe! Uporczywe nieczystości pozostaną we wnętrzu produktu, sprawiając jednocześnie, że sprzęt będzie wyglądał, działał oraz gwarantował profesjonalne efekty zupełnie jak tuż po zakupie. 

Dodatkowe informacje o podkładce Laurastar:

  • Jest wielorazowego użytku, 
  • Nie rysuje powierzchni stopy,
  • Zmniejsza możliwość wystąpienia awarii,
  • Jest lekka i poręczna.

Spraw, że prasowanie przestanie być męczące, a na ubraniach już nigdy więcej nie pojawią się niechciane plamy.

Parametry 5817803703
Indeks: 636-YE-0381
Nazwa wolnorynkowa: SOCLEAN
Numer oryginalny: 5817803703
Nazwa produktu: Podkładka do czyszczenia stopy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się