baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Sztyft do czyszczenia stopy do żelazka SCANPART 2910060080

Indeks: 714-RR-3636
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy dziś!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Gdzie szukać modelu urządzenia?
Opis produktu:

Najlepszy sposób na czyszczenie żelazka

Każdy użytkownik żelazka wie, że jest to urządzenie, które szybko się brudzi. Ze względu na stały kontakt z najróżniejszymi tkaninami, a także pracę w środowisku wodnym, stopa z biegiem czasu zaczyna pokrywać się starymi zanieczyszczeniami, resztkami materiałów, kurzem i przypaleniami.

Dbałość o dobry stan sprzętu to gwarancja, że ubrania zawsze będą idealnie wyprasowane i nie narażone na powstawanie plam. Do tego żelazko dłużej pozostanie w pełni sprawne, a efekty jego pracy - zadowalające.

Jeśli szukasz szybkiego sposobu na doprowadzenie stopy do porządku, sięgnij po dostępny w naszej ofercie sztyft do czyszczenia Scanpart. To środek, który pozwoli usunąć zabrudzenia bez żadnego problemu. 

  scanpart sztyft do zelazka
  scanpart sztyft do czyszczenia stopy w zelazku

   

  Jak działa sztyft Scanpart?

  To bardzo proste. Produkt wyglądem przypomina szminkę bądź klej i w taki też sposób należy go używać. Wystarczy nagrzać żelazko do wysokiej temperatury i posmarować powierzchnię stopy za pomocą sztyftu. Wówczas detergent zacznie spływać, zbierając po drodze brud oraz kamień.

  W zestawie dołączona jest specjalna szczoteczka, która pomoże w wyczyszczeniu dziurek, służących do wydmuchiwania pary. Aby lepiej usunąć z nich zanieczyszczenia, może kilka razy nacisnąć przycisk pary, by wypchnąć je na zewnątrz. Na koniec należy przetrzeć stopę suchą ściereczką. 

  Skorzystaj z profesjonalnych środków czyszczących, aby sprawić, że żelazko posłuży przez długie lata. To gwarancja cichej pracy, niższego poboru energii elektrycznej, a także zmniejszonej możliwości wystąpienia awarii. 

  • Producent: Scanpart,
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1.
  Specyfikacja techniczna 2910060080
  Indeks: 714-RR-3636
  Numer oryginalny: 2910060080
  Nazwa produktu: Sztyft do czyszczenia stopy

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

  Zgadzam się