Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Bosch Ergomixx MFQ36400 mikser ręczny i jego akcesoria

Bosch Ergomixx MFQ36400 mikser ręczny i jego akcesoria

Baza porad North.pl - opisy produktu 2

Mikser ręczny to jedno z najczęściej używanych urządzeń w kuchni. Sprawdza się podczas drobnych prac, takich jak przygotowanie ciast, sosów czy ubijania białek. Warto więc wybrać idealny sprzęt, który sprosta oczekiwaniom. Wartym uwagi jest model Boscha – Ergomixx MFQ36400. To bardzo lekki i poręczny sprzęt, idealny do codziennego użytku. Dobrze układa się w dłoni dzięki wyprofilowanemu uchwytowi. Nie wyślizguje się, nie obciąża i nie męczy ręki. Jest bardzo wygodny i praktyczny, a także cichy. To ważna cecha, szczególnie dla tych, którzy miksera używają często i długo.


Bosch Ergomixx MFQ36400 – co go wyróżnia?

Mikser Ergomixx MFQ36400 posiada 5-stopniową regulację prędkości, zatem różne produkty można mieszać na poszczególnych poziomach. Dodatkowo wyposażony jest w opcję TURBO, przeznaczoną do czynności cięższego kalibru. Moc silnika wynosi 450 W, więc nie jest to wcale mało jak na tak niepozorne urządzenie.

W zestawie znajdziemy najczęściej używane końcówki, czyli mieszaki, trzepaczki do ubijania oraz haki do mieszania. Warto pamiętać, że aby osiągnąć najlepsze rezultaty przyrządzanych potraw, należy używać końcówek zgodnie z ich przeznaczeniem. Producent daje także możliwość dokupienia dodatkowych przystawek, czyli na przykład rozdrabniacza uniwersalnego albo końcówki do szybkiego miksowania. Można też zaopatrzyć się w pojemnik z pokrywką, aby uniknąć rozprysków.

Ergomixx MFQ36400


Dodatkowe zalety

Urządzenie jest wyposażone w stojak. To bardzo praktyczna opcja dla tych, którzy długo i często użytkują sprzęt, a także dla miłośników ciast. Ci muszą często dodawać kolejne składniki, nie przerywając pracy miksera, więc od teraz ten proces stanie się łatwiejszy. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Czyszczenie ich też jest bardzo proste, bowiem można myć je w zmywarce. Dodatkowym atutem jest cena – w tym przedziale cenowym mikser Boscha zdecydowanie przoduje. Kosztuje w granicach 100 zł, więc to naprawdę niewiele.

Ergomixx MFQ36400 jest bardzo dobrej jakości sprzętem, który z pewnością sprawdzi się podczas codziennego gotowania, a także przygotowywania przyjęcia czy też świąt. Profesjonalne wykonanie oraz mnóstwo opcji za świetną cenę – czego chcieć więcej?

Ergomixx MFQ36400
źródło: allegro.pl
Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o