Jak rozebrać odkurzacz Zelmer? 2018-11-14

Jak rozebrać odkurzacz Zelmer?

Odkurzacz Zelmer jest jednym z najpopularniejszych urządzeń wybieranych do sprzątania mieszkania. Markę Zelmer bardzo chętnie wybieramy z uwagi na zaufanie i szerokość oferty sprzedażowej w przystępnej cenie. Sprzęty eksploatujemy przez wiele lat, a co za tym idzie w między czasie trzeba poradzić sobie z zużywającymi się częściami. Tak jak worki do odkurzacza i filtry wymieniamy na bieżąco, tak czasem może się przydarzyć uszkodzony zwijacz kabla lub połamana rączka do odkurzacza. Jak poradzić sobie z demontażem i bezpiecznie rozebrać odkurzacz Zelmer pokazujemy na przykładzie modelu ZVC305ST/03 popularny Odyssey.

Od czego zacząć?

Na początek trzeba odłączyć urządzenie od źródła zasilania. Dalej przedstawiamy krok po kroku, jak zdjąć obudowę z odkurzacza, następnie jak wymienić worek, włącznik on/off, kółko małe, zaczep pokrywy. Pełną playlistę z filmikami instruktażowymi, jak rozebrać odkurzacz Zelmer znajdziesz TUTAJ.

Nasze filmiki na kanale YouTube najlepiej oddają charakter pracy, bez ściemy. Akurat odkurzacz Zelmer jest prosty w demontażu i nie wymaga wielu narzędzi. Dołącz do użytkowników, którzy biorą sprawy w swoje ręce i samodzielnie naprawiają sprzęt.

Jak rozebrać odkurzacz Zelmer?
5 (100%) 2 votes
avatar
Katarzyna

Energiczna i ciekawa świata osoba, która nie lubi się nudzić. Od zawsze interesowały ją samochody i majsterkowanie, więc żadne naprawy nie są jej straszne. Z zaciekawieniem śledzi nowinki z branży AGD. Optymistka z charakterem. Uwielbia się zmęczyć na treningu fitness jak i relaksować przy dobrym kinie.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x