Piekarnik AEG KMK861000M – recenzja sprzętu

anna | 25 lutego 2020

Niezawodna pomoc w codziennym przygotowaniu potraw. Wielofunkcyjny piekarnik AEG KMK861000M, który zastąpi kilka urządzeń na raz i pomoże przygotować obiad dla całej rodziny. Przedstawiamy najbardziej praktyczne funkcje, które z pewnością okażą się niezbędne w codziennym użytkowaniu.

CombiQuick

Czyli funkcja, którą łączy termoobieg piekarnika i funkcjonalność kuchenki mikrofalowej w jednym urządzeniu. Co to oznacza w praktyce? Dokładnie o połowę krótszy czas przygotowywania potraw.

HotAir

Nowoczesny sposób na proporcjonalne pieczenie, dzięki funkcji zapewniającej równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza w komorze piekarnika. Sprawia to, że potrawy szybciej się przygotowują a ty oszczędzasz czas i energię.

piekarnik

Oszczędność miejsca dzięki funkcjonalności jednego urządzenia

AEG KMK861000M to gwarancja tego, że oszczędzasz dużo miejsca w kuchni, bo zamiast wielu urządzeń, możesz mieć jedno – piekarnik AEG! Jego funkcjonalność sprawia, że możesz w tym samym sprzęcie piec, odgrzewać, grillować, ale także gotować i rozmrażać potrawy!

Command Wheel

Dzięki tej funkcji możesz zmieniać parametry pieczenia w trakcie przygotowywania potrawy! Masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wewnątrz piekarnika i w dowolnym momencie modyfikujesz czas pozostały do końca, moc pieczenia a także funkcję przy pomocy której potrawa jest przyrządzana.

Dlaczego nie można wyłączyć termoobiegu
Czy termoobieg w Twoim piekarniku cały czas pracuje?

Funkcja opiekania

Piekarnik AEG KMK861000M posiada funkcję opiekania i zarumienienia grzanek, zapiekanek, pizzy itp. Nie musisz zatem korzystać z grilla, by szybko przygotować wybraną przekąskę. Od teraz możesz to zrobić za pomocą funkcji grilla w piekarniku. Dodatkowym atutem tutaj jest duża moc urządzenia – 3000 W, która sprawia, że AEG KMK861000M szybko się nagrzewa i w krótkim czasie jest gotowy do pracy!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Jeśli masz małe dzieci w domu, nie musisz obawiać się ich poparzenia przez dotknięcie drzwi piekarnika. Specjalny system Safe To Touch zapewnia bezpieczeństwo za równo twoje jak i twoich maluchów. Dzięki tej funkcji, zewnętrzna szyba drzwi pozostaje odporna na wysoką temperaturę osiąganą w komorze urządzenia i jest chłodna w dotyku. Tak więc możesz spokojnie wstawić potrawę do piekarnika nawet wtedy, gdy dzieci biegają po kuchni!

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments