Gadżety do lodówki

katarzyna | 22 sierpnia 2018

Każdy z nas posiada w domu lodówkę. Trzymamy tam różne potrawy i dania z obiadów, napoje, ciasta. Organizacja w lodówce jest równie ważna jak jej funkcjonowanie. Wyobraźcie sobie, że można za pomocą kilku trików sprawić, że wykorzystanie lodówki może być jeszcze prostsze. Z odsieczą przychodzą różne gadżety do lodówki.


Przegląd gadżetów do lodówki

 

1. Skrobaki do lodu

Ci którzy nie posiadają lodówek no frost wiedzą, jak to jest skrobać lód i odszraniać lodówkę co kilka miesięcy. Z odsieczą przychodzą profesjonalne skrobaki do lodu, dzięki którym sprawnie pozbędziesz się hałdy lodu przyspieszając tym samym rozmrażanie.

skrobak do lodu

2. Pochłaniacze zapachu

Nic nie uprzykrza nam życia, jak przykre zapachy. Nieważne, czy w kuchni, czy w lodówce. Zazwyczaj otwieramy okno i wietrzymy. W lodówce niestety nie ma takiej możliwości. Z pomocą przychodzą gadżety do lodówki w postaci pochłaniaczy zapachów. Mają różne formy. Od zwykłych kasetek z wkładem filtrującym po kule, czy zwierzątka z żelem absorbującym uciążliwe zapachy.

pochlaniacz zapachu do lodowki

3. Uniwersalna półka na butelki

Zazwyczaj druciana emaliowana, ale jeżeli masz trochę miejsca wolnego w lodówce, a bardzo chciałeś mieć osobną półkę w lodówce wyłącznie na napoje to jest coś dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ nie musisz szukać miejsca tradycyjnie na balkoniku w drzwiach albo kłaść ulubiony napój na produktach spożywczych. Montaż półki jest bardzo prosty, nie trzeba wiercić, mocować wystarczy założyć ją na środkową szklaną półkę. Zyskasz więcej miejsca na butelki z napojem i schłodzone picie masz w zasięgu ręki.

4. Pojemniki hermetyczne

Wszystko co jest na wierzchu na półkach nieprzykryte w lodówce albo wysycha i szybciej starzeje się albo wydziela przykre zapachy, które później mieszają się w niezłą mieszankę niczym tania knajpa na dworcu. Z odsieczą przychodzą pudełka i pojemniki nie tylko z plastiku, ale również ceramicznych denkach. Można je podgrzewać i mrozić jednocześnie bez obaw o uszkodzenie. Segregacja produktów żywnościowych w lodówce pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce w lodówce, ale również dba o jakość i trwałość jedzenia.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o