Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

katarzyna | 8 marca 2019

Sprzęty AGD to podstawa funkcjonowania chyba każdego domu. Bo kto dziś wyobraża sobie codzienne życie bez pralki, lodówki czy kuchenki? Są to sprzęty użytkowane bardzo często, nawet kilka razy dziennie, stąd też ryzyko usterek jest niemałe. A skoro usterki to i wydatki. Podliczając usługę fachowca i koszt części, może okazać się, że naprawa urządzeń domowych top naprawdę drogi biznes. Czy można zmniejszyć koszta? Uważam, że tak. Wystarczy część napraw wykonać samodzielnie. Bo czy naprawa sprzętu musi być trudna? Oczywiście, że nie ?

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Diagnoza problemu

Jeśli jest coś, co Cię niepokoi w działaniu sprzętu albo zupełnie odmówił on współpracy, to postaraj się przede wszystkim ustalić przyczynę problemu. Weźmy dla przykładu zmywarkę – jeśli zaczyna przeciekać, to sprawdź w pierwszej kolejności uszczelki. Musi być gdzieś przeciek, skoro woda wydostaje się na zewnątrz, choć nie powinna. Albo pralka – jeśli woda po praniu pozostaje w urządzeniu, może to zwiastować problem z zatkaniem odpływu. Możliwe, że filtr jest zapchany i woda nie jest odprowadzana po zakończonym cyklu.

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Postaraj się przeprowadzić logiczną analizę. W razie problemów, skorzystaj z porady fachowca. Na początek takiej bezpłatnej. Jak? Napisz do nas! Firma north.pl jest do Twojej dyspozycji. Nagraj filmik lub zrób zdjęcia ukazujące nieprawidłowość w funkcjonowaniu sprzętu. My skonsultujemy Twój problem z naszymi technikami i wskażemy kolejne kroki działania. Pomagamy w ten sposób codziennie dziesiątkom naszych klientów, bo wiemy, że naprawa sprzętu wcale nie jest taka trudna.

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?         Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Szeroki wachlarz wyboru

Kiedy już znajdziemy przyczynę usterki, pomożemy dobrać odpowiednią część. Nasza oferta jest bogata i z pewnością uda nam się znaleźć to, czego szukasz. Mało tego, pośród ponad 13 milionów części znajdziesz nie tylko oryginalne elementy, ale także i tańsze zamienniki. Jeśli coś jest równie dobre, to po co przepłacać?

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Domowa naprawa sprzętu

No i najważniejsze, potem też nie zostaniesz sam ? Jeśli nie jesteś pewny, jak wymienić uszkodzoną część w urządzeniu, skorzystaj z filmów instruktażowych na naszym kanale na youtube. Pokazujemy tam na przykładowych sprzętach, że wymiana uszczelki, pompy, grzałki czy nawet elektryki jest możliwa w warunkach domowych. Naprawdę wierzymy we wszystkich bohaterów domowych i z dumą patrzymy, jak to grono się rozrasta.

Czy naprawa sprzętu musi być trudna?

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będę wdzięczny za komentarze.x