Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Ssawka kombi do odkurzacza – przedstawiamy kolejne ciekawe akcesoria

ssawka kombi uniwersalna

Obecne modele odkurzaczy są bardzo wielofunkcyjne. Nie tylko potrafią odkurzać, ale także piorą i świetnie zbierają kurz. Jeśli więc stoisz przed wyborem odpowiedniego modelu, to przede wszystkim musisz zacząć od określenia swoich preferencji. Ważne jest to, jak często odkurzasz oraz jakie są to powierzchnie. Dodatkowo odpowiedz sobie na pytanie, czy nowy sprzęt ma także pomóc w odświeżaniu np. tapicerki, dywanów i kompletu wypoczynkowego. Jeśli tak, to szukaj wśród odkurzaczy piorących. Jeśli jednak oczekujesz od swojego sprzętu tradycyjnego działania, ale za to na wysokim poziomie, to sprawdź klasyczne modele. Jest kilka ważnych parametrów, a jednym z nich będzie zestaw akcesoriów i ssawka kombi.

Komplet ssawek do odkurzacza


Na rynku jest ich całe mnóstwo. Praktycznie każdy producent oferuje do swoich modeli odpowiednie ssawki dedykowane różnym powierzchniom, a nierzadko i zadaniom. I tak znajdziemy ssawki szczelinowe, które usuwają kurz w trudnodostępnych miejscach, ssawki kombi, do tapicerek, schodów, dywanów, ubrań i wiele innych… Jednak od pewnego czasu sporą popularnością cieszą się ssawki uniwersalne. Dziś przyjrzymy się jednej z nich.

ssawka kombi do odkurzacza

Ssawka kombi uniwersalna


Idealnie sprawdza się do odkurzania zarówno twardych jak i miękkich powierzchni. Wszystko to dzięki funkcji zmiany trybu pracy – przełączamy ją jednym ruchem w szczotkę do czesania dywanów z długim włosiem. Skutecznie usuwa zabrudzenia i zanieczyszczenia w postaci kurzu. Dodatkową zaletą jest pasek elektrostatyczny na spodzie ssawki, który przyciąga kurz.
Dzięki niej odkurzanie staje się szybsze niż myślisz. Ssawka kombi jest bardzo lekka, co jest kolejnym atutem.
Poza tym posiada możliwość regulacji na różnych płaszczyznach „góra-dół” czyli możliwość obrotu o 360°. W ten sposób łatwiej będzie dotrzeć do trudnodostępnych miejsc.

ssawka kombi uniwersalna do odkurzacza

Co sprawia, że jest uniwersalna?


W zestawie wraz z ssawką znajduje się adapter/przejściówka, którą można wykorzystać do każdego modelu odkurzacza niezależnie od marki. Adapter pasuje do wszystkich rur o średnicy 32 mm i 35 mm. Dlatego tez nie ma problemu z dopasowaniem rury do węża odkurzacza.
Pamiętaj, że uniwersalne części są bardzo praktyczne – spełniają dobrze swoją rolę, jakościowo nie odstają od oryginałów, a na pewno kosztują mniej.

odkurzanie jest proste

Uniwersalna ssawka kombi to praktyczne rozwiązanie w każdym domu. Sprawdź, jak łatwo przywrócić swój odkurzacz do życia i cieszyć się nim jeszcze długi czas!

Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o