Kuchenka mikrofalowa Samsung CE107BAF-S recenzja sprzętu 2019-02-08

Kuchenka mikrofalowa Samsung CE107BAF-S recenzja sprzętu

Kuchenki mikrofalowe to urządzenia, bez których czasami cięzko się obejść. Na rynku AGD jest ich cała masa, dlatego często mamy problem z wyborem tej najwłaściwszej. Nam na pierwszy rzut oka spodobał się model Samsunga CE107BAF-S i to właśnie jemu postaramy się dzisiaj nieco bliżej przyjrzeć.

Dlaczego warto kupić kuchenkę mikrofalową CE107BAF-S?

Kuchenka mikrofalowa CE107BAF-S marki Samsung to urządzenie, które zachwyci niemal każdego z nas. Jego designerskie wzornictwo i wielofunkcyjność to największe zalety tego sprzętu. Wyposażony jest w panel z przyciskami oraz pokrętło umożliwiające szybki wybór funkcji. Posiada także elektroniczny wyświetlacz, dzięki czemu możemy w każdym momencie sprawdzić pozostały czas do zakończenia pracy. Jest też coś dla zapominalskich. Gdy włączony program się skończy, urządzenie poinformuje nas o tym  sygnałem dźwiękowym.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy urządzenie to spełnia wiele różnych funkcji, między innymi podgrzewa, rozmraża, gotuje i grilluje. Dużym wyróżnieniem jest technologia TDS, która zapewnia równomierne podgrzewanie posiłków oraz system czyszczenia komory Steam Clean. Tym ostatnim kuchenka zdobyła całkowicie nasze serca. System ten polega na usuwaniu zanieczyszczeń oraz tłuszczu z urządzenia za pomocą pary wodnej. Korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste i nie powinno stanowić dla nas większego problemu. Wystarczy jedynie włożyć specjalny pojemnik z wodą oraz uruchomić odpowiedni program. Na zakończenie przetrzeć wnętrze kuchenki szmatką i gotowe.

Najważniejsze cechy oraz funkcje kuchenki mikrofalowej CE107BAF-S

 • Wyposażona jest w lampy, które umożliwiają szybkie opiekanie potraw ( grill kwarcowy)
 • Wyposażona w technologię TDS zapewniającą równomierne podgrzewanie
 • Posiada funkcję kombi, która wykorzystuje zarówno mikrofale, jak i grill  ( tryb ten, świetnie sprawdza się przy zapiekankach)
 • Posiada funkcję kombi z termoobiegiem
 • Posiada szeroki wybór programów i funkcji (np.  cafeteria, rożen, kombi, program automatycznego podgrzewania, rozmrażania oraz gotowania)
 • W standardowym zestawie znajdziemy rożen do barbecue, przystawki oraz talerz Crusty
 • Pozwala na uzyskanie „chrupkości” potraw ( idealna do pizzy oraz ciasta)
 • Posiada wysoką moc grilla ( 1250W) oraz mikrofal (900W)
 • Wyposażona jest w system czyszczący wnętrze kuchenki Steam Clean
 • Jest bardzo pojemna (28 litrów) i dość dużych gabarytów ( ok. 51 cm x 31 cm x 48 cm )
 • Wykonana jest ze stali nierdzewnej
Kuchenka mikrofalowa Samsung CE107BAF-S recenzja sprzętu
5 (100%) 3 votes
avatar
Anna

W dzieciństwie uwielbiała rozbierać na części pierwsze wszystkie zabawki, a obecnie przeniosło się to na urządzenia AGD. Lubi poznawać nowe rozwiązania technologiczne oraz przenosić je w życie codzienne. Majsterkuje, piecze ciasta i dużo pisze...

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x